הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

האם אנחנו קרובים לקידום תעשייה אקדמית בעיר?

בשבוע שעבר התכנס לראשונה פורום קשרי תעשייה של SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד. במסגרת הפורום נפגשו נציגי עיריית אשדוד, מנכ"לים ובכירים בתעשייה, ומרצים מהמחלקה להנדסה תעשייה וניהול במכללה. הנציגים דנו בשיטות שונות לשיתוף פעולה לטובת כל הצדדים.

 

פורום "הנדסה תעשייה וניהול לאן?" התקיים ב-SCE  המכללה האקדמית להנדסה אשדוד בשבוע שעבר. את הפורום יזמה המחלקה להנדסה תעשייה וניהול ובמסגרתו נפגשו מנהלים בכירים בתעשייה ונציגי עיריית אשדוד המובילים את נושא התעשייה והתעסוקה עם המרצים ואנשי הסגל של המחלקה.

 

מטרת המפגש הייתה להבין את צרכי התעשייה במטרה להכין את הסטודנטים בצורה המיטבית לעולם העבודה שלאחר התואר. בנוסף הפורום נוצר במטרה לסייע גם לתעשייה שתוכל להתבסס על חומר אנושי מתקדם, מתאים ואיכותי בעתיד. זהו פורום ראשון מסוגו באשדוד ובעתיד, כך מתכננים במחלקה, יתפתח הפורום לכדי הרצאות אורח, סיורים הדדים, מחקרים משותפים, העסקת סטודנטים ובוגרים, ושילוב בין התעשייה לפרויקטי הגמר של הסטודנטים.

 

"המטרה של הפורום היא לקיים דיון בינינו, אנשי האקדמיה, לאנשי השטח, התעשיינים והמנכ"לים" הסביר דר' עופר ברקאי, מרצה בכיר במכללה ויוזם הפורום. "כך נוכל להביא לשיפור תכני ההוראה, להרחבת התעסוקה של בוגרי המכללה, למיצוב המחלקה, לחשיפה לתעשייה עבור פרוייקטי גמר, ולשיתופי פעולה מסוגים שונים כגון הזדמנויות השמה לסטודנטים ולבוגרי המחלקה ולבסוף רתימת בעלי עסקים ומנהלים ע"מ שישמשו כמנטורים לבוגרים שלנו".

קרדיט צילום: המכללה להנדסה

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.