הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

האישה חשפה את המאהבת באמצעות תיק הלואי ויטון

הבעל רכש את התיק למאהבת באמצעות כרטיס הלואי ויטון שברשותו, אבל לא העלה על דעתו שייחשף

בני הזוג נשואים כמעט 20 שנים. הבעל נחשב לאיש אמיד ויחד עם רעייתו נהגו לאורך השנים לרכוש מותגי יוקרה החל משעונים, תיקים, חליפות ואפילו מכוניות. בני הזוג השתכרו כל אחד בנפרד סכומים שנתיים בני שבע ספרות וכסף לא היה בעבורם שום בעיה.

בתביעת הגירושין שהגישה האישה לבית הדין הרבני היא מספרת בין היתר לעורכת הדין שרין סולן כי החזיקה כרטיסי מועדון במותגי אופנה רבים בארץ ובעולם. 

התפנית בעלילה נרשמה ממש לאחרונה, עת רכשה תיק של המעצב לואי ויטון ויומיים לאחר מכן הרוכסן שלו התקלקל. היא ניגשה לחנות של המותג היוקרתי כדי לתקנו, או להחליפו ואז גילתה כי על הכרטיס של בעלה באותה חנות רשומה קניה של תיק מהמותג היוקרתי, אבל לא כזה שנמצא באוסף הפרטי שלה.

"הוא לא רכש את התיק עבורי ובמהירות די גדולה עליתי על זהותה של זו שקיבלה את התיק", סיפרה האישה לעו"ד סולן.

עו"ד סולן פעלה במהירות לזמן את המאהבת לעדות בבית הדין. "ברור שאם המאהבת תודה כי המאהב הוא שרכש לה את התיק, ששוויו אגב כמה אלפי דולרים, הדבר יעיד כי יש ביניהם קשר רומנטי, שכן חברים ידידים לא רוכשים תיק ששוויו 19 אלף שקלים – ואז והבעל למעשה יוכרז כמי שבגד באשתו".

האישה ביקשה באמצעות עו"ד סולן לזמן את המאהבת לעדות, ואכן זימון כזה יצא אבל כצפוי היא לא הגיעה. 

בית הדין נעתר לבקשת האישה והוציא צו הבאה. במקרה והמאהבת תסרב להגיע, עשוי בית הדין לקבל את גרסת האישה ולהכריז על זכותה לכתובה בגובה שני מיליון שקלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.