הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הַגָּמָל אֵינוֹ רוֹאֶה אֶת דַּבַּּשְׁתּוֹ

הפלא ופלא: לפי הציוץ בטוויטר של ראש העיר, נראה שיש דברים אחרים שמעניינים את ד״ר יחיאל לסרי, על אף שאשדוד מוגדרת כבר זמן רב כעיר אדומה והתפשטות הקורונה בה היא מהגבוהות בערי מדינת ישראל| מה מעניין את ראש העיר בזמן המלחמה בקורונה?

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, הפליא לצייץ בטוויטר שלו את רשימת הסיבות לכעס בציבור על הסגר, לשיטתו של העיתונאי עמוס הראל. בציוץ, שהופץ בעמוד הטוויטר של ראש העיר, נכתב בהתרסה כנגד המפגינים בבלפור, בזמן הסגר ביתר המקומות.

להלן הציוץ המלא של ראש העיר:

מוסדות חינוך פתוחים בעיר וראש העיר מתריס במפגינים בבלפור

תמוהה ביותר ההחלטה של ראש העיר לצייץ את הציוץ הנ״ל, שכן ידוע, כי בעיר אשדוד מוסדות חינוך נותרו פתוחים גם בזמן סגר על רבעים בודדים וגם בימים האחרונים. מוזר, שראש העיר בוחר להתייחס להפרות, לכאורה, של מפגיני בלפור ואילו לפתיחת מוסדות החינוך כאן באשדוד, לא ניתן למצוא שום אזכור ושום מילה בפומבי.

בנוסף לכך, ידוע, כי הטוויטר של ראש העיר נמוך בתפוצתו לאין שיעור מהתפוסה של עמוד הפייסבוק ולכן נשאלת השאלה: מדוע לא העלה את הציוץ לעמוד הפייסבוק שלו? האם ניסה, למעשה, להסתיר מרוב הציבור את דבריו אלו? האם ניסה למצוא חן בעיני מאן דהוא? כך או אחרת, התנהלות מוזרה בהחלט של ראש העיר שמתפנה לצייץ בעניין זה ביום שבו הוא וצוות קבינט הקורונה נכנסים לבידוד עקב הדבקה בנגיף של אחד מבכירי מטה הקורונה העירוני, בזמן שעסקים בעיר קורסים תחת הנטל והגבלות הסגר, תושבים מובטלים, במצב חירום שטרם נראה כמותו בעיר.

רבים יסכימו, כי התכנסותם של המפגינים ברחוב בלפור ובמקומות נוספים בארץ, בזמן התפשטות המגיפה הקשה שידענו במאה השנים האחרונות, ראויה לכל גינוי ובאופן נחרץ. עם זאת, האם הרוויח ראש עיריית אשדוד את הזכות לגנות את מפגיני בלפור, בזמן שבעירו מוסדות חינוך נותרו פתוחים בלי שום כוונה נראית לעין לסגור אותם?

תמונה ראשית מתוך עמוד הפייסבוק של ראש העיר.

3 תגובות

 1. הקומבינה האשדודית

  ככה זה שהכל מטמוטט בעיר ומצב הקורונה הוא בין הגרועים בישראל…הדוקטור שנכשל זוקר את הכישלון לכיוון אחר…
  איזה ראש עיר פח…

 2. לסרי האוויל מגדיר מחדש את המונח: צביעות.
  הדוקטור המנותק מהמציאות עולה על רבו ,הלא הוא ביובי ראש הכנופיה. לסרי פוליטיקאי מהזן הנחות ביותר: מתק שפתיים מזוייף. מגלגל ומאחז עיניים , דיבור אך ומתון כתחליף שקרי לאדם נוטר ונקמן. לסרי הוא התגלמות השטחיות,הבהמיות. האיש רדוד ודוהה יותר משטיח משומש.
  הגיע הזמן לחשוף את פרצופו האמיתי מאחורי החסות השקרית: איש קטן ומחשתן ללא ערכים וללא דבר אמת.

 3. זבל של ראש עיר כמו המושחת מבלפור העיקר יש כיפה מבצבצת אותו זבל מרוקאי מגעיל ראש עיר בדיחה בגלל אופוזייציה מזורגגת קיבלנו שוב את הזבל בקומה 5!.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.