הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ד״ר לחמני נותן גז ומקים מטה מאבק לטובת פתרון הכניסות והיציאות לעיר

יו״ר האופוזציה ד״ר אלי לחמני מתעורר לחיים ומעלה נושא בוער למרבית תושבי העיר- כניסות ויציאות מהעיר ואליה

יו״ר האופוזיציה ד״ר אלי לחמני העביר את מרבית הקדנציה בעבודה שקטה למען הציבור. לחמני וחברי סיעתו התמקדו בעבודה יסודית בוועדות השונות וכן במתן פתרונות ספציפיים לתושבים. צריך לזכור, כי ד״ר לחמני, בשונה מכצנלסון, לא הפר את הטחתו לבוחר וסירב בנימוס לכל הצעה שהוגשה לו לכניסה לקואליציה בראשות ד״ר יחיאל לסרי. מבחינת לחמני, הרעיון הוא להציע אלטרנטיבה לשלטון וכל מה ששונה מזה- לא מעניין אותו.

ד״ר לחמני וחברי סיעתו הקפידו לשלוט בסדר היום הציבורי עם הגשה של הצעות לסדר במגווןן נושאים חשובים וכן שאילתות. השימוש בשני הכלים האלה, שעד הקדנציה הנוכחית, מעולם לא נעשה בהם שימוש מושכל, הוכיח, כי לעיתים, עצם העלאה של הצעה טובה או שאילתא מביכה, כבר הובילה את לחמני וחברי סיעתו לכותרות העיתונים ולמרכז השייח הציבורי. כעת, מעלה ד״ר לחמני את הצורך המהותי בדאגה לכניסות ויציאות נוספות מהעיר ואליה.

להלן הרשומה אשר העלה יו״ר האופוזיציה, ד״ר אלי לחמני:

תושבים יקרים,

הרבה מאיתנו מרגישים על בשרם את הסבל של הכניסות והיציאות מהעיר, הפקקים הבלתי נסבלים בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהרים וזאת עקב מיעוט יציאות מהעיר בת למעלה מ-250,000 תושבים שיש לה רק 2 כניסות (במציאות רק כניסה וחצי) כאשר בהסתכלות כוללת בתוכניות הצפויות גם בשנים הקרובות לא צפוי שינוי.

שנים דנים בועדות השונות על מציאת פתרונות ושוב עתיד להתקיים דיון השבוע בועדת בנין ערים על חלופות כאשר הועדה המחוזית מציינת כי בתוכנית הפיתוח של הרחבת כביש 4 מדרום לצומת אמונים לא ינתן פיתרון ליציאות מאשדוד ואולי בעתיד הרחוק שאין לגביו כול תוכניות יבחנו את הצורך של העיר אשדוד. לכן פתרונות במידי לא נראה עד אשר השלטון המרכזי יחליט לתקצב ולתכנן את מה שאנו התושבים צריכים.

הגיע הזמן שניקח את זה לידיים ונלחם על זכותנו לאיכות חיים גם בתנועה לעיר ומחוצה לה. דווקא עכשיו שאנו נמצאים לפני הבחירות הארציות, אני קורא לכל מנהיג של סיעה ארצית מכל הקשת הפוליטית להתחייב עבורנו תושבי אשדוד שימצא פתרון למצב הזה בעיר.

חייבים לפעול בכדי להוסיף לפחות עוד 2 יציאות לעיר בדרומה ובמרכזה, צריכים להרחיב את כביש 4 עד להתחברות למחלף אשדוד ממחלף אמונים וצפונה ל4 -3 נתיבים לכל כיוון. כל זה יתאפשר רק בעזרת הקצאת תקציבים מידיים כך שתוך 3 שנים ימצא פתרון למצוקותינו.

סייעת אשדוד תנצח ואני קוראים לכם להתגייס למטה המאבק לטובת פתרון הכניסות והיציאות לעיר.

שלכם
ד"ר אלי לחמני

אולי תתעניין ב...

בית הדין לעבודה הורה לעובדי הגוררות לשוב לעבודה סדירה

בית הדין האזורי לעבודה הורה לעובדי סקטור הגוררות בחברת תעבורה ימית אשדוד לשוב לעבודה סדירה …

8 תגובות

 1. לחמני האנמי וחסר הכריזמה והכישרון נפח עוד נפיחה חמה לאוויר

  לחמני עם הכריזמה של מנהל חשבונות סוג ז׳ מתעורר לחיים רק לפני הבחירות

 2. איחוד חייב איחוד ולהעיף את לסרי

  הפעם לא נוותר רק איחוד של המחנה האנטי לסרי! במסות אנשים יצאו לבחור כדי לסלק את ראש הכרובית המרוקאית הזה שהרס כל חלקה טובה בעיר שבוחר אנשים לפי המרוקניות שלהם! הפעם מסלקים אחת ולתמיד את לסרע וכנפו הכנפיים! תם נגמר מסלקים תכנופייה המרוקנע שוורצעס האלה אחת ולתמיד!!!!….

 3. איחוד חייב איחוד ולהעיף את לסרי

  לסרי המנדט שלך נגמר בדיוק בעוד שנה וכמה! תתכונן לעזוב את הלישכה המנופחת במרוקניות שלך תם הטקס שלך!

 4. רק גלבר מסוגלת להעיף את לסרי

  רק גלבר מסוגלת …

 5. בהחלט הגיע הזמן , תם העידן נוכחי .
  שנים של פקקים תיסכול , וחוסר אונים.
  הגיע הזמן לשינוי אמיתי.
  דר לחמני אנחנו איתך

 6. "רק לחמני יכול"! – האדם הנכון במקום הנכון, מאחלים לדר' אלי לחמני המון הצלחה. תמיד פעל ויפעל למען כל תושבי אשדוד. בעל נסיון רב בתחום המונציפאלי, עם תכונות של יושר איכפתי וחוכמה. מחכים לאלי לחמי!

 7. לכל החוג וחגים שיודעים רק לקשקש ולפמפם בולשיט..
  אילו הייתם מגייסים רק 20-30 אנשים שיסכימו כל אחד פעם אחת בשבוע לעמוד במחלף עד הלום-
  בכיוון היציאה מאשדוד בין 6-8 בבוקר ובכיוון הכניסה לעיר בים 5-6 בערב עם שלט שיהיה כתוב בו כך:
  1) ערב טוב חסרי-תודה!
  2) בוקר טוב לסרי – תודה!
  תוך חודש!! היינו מקבלים הודעה על בניית 2 מחלפי כניסה חדשים לעיר וממנה

 8. כך זה נראה שראש העיר יושב לו כבר שלוש קדנציות וכל מה שעושה זה רק לדאוג לקבלני הבית שלו ולבנות דירות ועוד דירות שידי הזוגות הצעירים לא משיגה … בנייה להשקעה לרוב…
  טוב שיש לנו את דוקטור לחמני ואופוזיציה שכל הזמן נלחמת למען התושב … להבדיל מהקואליציה שנלחמת לטובת הכיסאות שלהם ולמקורביהם.. הפעם משנים ויוצאים לתמוך במאבק הצודק למעננו…כל האופוזיציה ברוכה במעשייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.