הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ד״ר ברנבוים על מבצע החיסונים באסותא: ״בתוך ימים נהיה בית החולים הבטוח ביותר״

מבצע חיסונים מוצלח בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד: כ-30% מהעובדים חוסנו בתום 5 שעות מתחילת יום החיסונים הראשון

ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח:
"אני צופה, כי תוך ימים נהיה בין בתי החולים המחוסנים בישראל וכך גם הבטוחים ביותר"
 
בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, החל היום במתן חיסונים. בשלב הראשון יחוסנו עובדי בית החולים, אוכלוסיות בסיכון ובהמשך ועל פי הנחיות משרד הבריאות עובדי מערכת החינוך והאוכלוסייה הכללית.
בבית החולים נרשמה היענות שיא מצד העובדים, ועם סיום יום החיסונים הראשון, עומד אחוז המתחסנים בקרב עובדי בית החולים על כ 30%.
בבית החולים ביקשו לציין, כי אפשרות החיסון פתוחה לא רק עבור הצוותים הרפואיים כי אם לכל עובדי בית החולים. יתרה מכך, בית החולים כיבד בחיסון הראשון את אחת מעובדות המשק.
ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח: "עם פתיחת יום החיסונים חזינו בהיענות שיא של כלל העובדים לבוא, להתייצב ולקבל את החיסון. מדובר בבשורה שמביאה לידי ביטוי את אחריות העובדים וממחישה את הערבות ההדדית. אני צופה כי תוך ימים סופרים נהיה בין בית החולים המחוסנים בישראל וכך גם הבטוחים ביותר"
רחלי מיזן ראש אגף סיעוד: "אנו נמצאים בעיצומו של רגע היסטורי ייחודי, בכוונת בית החולים לעשות כל שניתן על מנת להגיע למקסימום עובדים מחוסנים ובהמשך חיסונה של האוכלוסייה כולה. תחילתה של  שנת 2020 תיזכר עם פרוץ מגפת הקורונה, אך אני תקווה ואמונה שסופה יזכר כדעיכת המגפה ואלו הם הימים של אור בקצה המנהרה הארוכה הזו".

אולי תתעניין ב...

שחקן חיזוק לסניף הליכוד בעיר- ניסים לסרי

מערכת הבחירות מתעוררת בסניף הליכוד באשדוד- בכירי הסניף נפגשו היום עם השרה מירי רגב, ביניהם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.