הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > פוליטיקה > ד"ר לחמני צובר תאוצה בקרב צעירי וותיקי אשדוד| הפתעת הבחירות?

ד"ר לחמני צובר תאוצה בקרב צעירי וותיקי אשדוד| הפתעת הבחירות?

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

המועמד לראשות העיר אלי לחמני, ממשיך לפעול במלוא המרץ והפעם עם חוגי בית מלאים בצעירים, בעיקר, אשר מבקשים לשמוע בשורה טובה לאשדוד

אלי לחמני ממשיך להפתיע ולצבור תאוצה מול תושבי העיר, אשר מבקשים לעצמם מועמד חיובי לראשות העיר, בעל ניסיון, נמרץ ונקי כפיים.

שוחחנו עם תושב העיר, אשר נכח בחוג בית של ד"ר לחמני: "התרשמתי מאלי, שהוא איש של עשייה. אדם חיובי מאוד, שהגיע זמנו להיות ראש העיר שלנו. בזמן שאחרים מחזרים אחרי קבלנים אלי מחזר אחרי הצעירים וככה אני רוצה לראות את ראש העיר שלי".

האם ד"ר לחמני יהיה הפתעת הבחירות?

עם התאוצה הגדולה שהוא מצליח לצבור בקרב צעירים וגם בקרב וותיקי העיר, אין ספק, כי לחמני ינגוס נתח משמעותי בבחירות הקרובות. עם התמודדותו, ההערכה שלנו במערכת "אשדוד היום", היא שהסיבוב השני יהיה בלתי נמנע ועשוי לכלול אותו בהתמודדות מול אדם נוסף בדרך לראשות העיר.

השמועות מספרות, כי לאחר תשעת הימים, יבשר אלי לחמני לתושבי העיר על התמודדותו לראשות העיר, באופן רשמי וכי צפויים להתחבר אליו אנשים מעניינים מאוד. נמתין בסבלנות ונעדכן את הקוראים.

צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של ד"ר אלי לחמני:

בדוק גם...

נער נפל מגג סוכה שבנה במרפסת ביתו

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב חלפתא באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

שינוי גודל גופנים