הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ד"ר לחמני לא נח לרגע

ד"ר אלי לחמני נכנס למירוץ הפוליטי על ראשות העיר לפני כחצי שנה והפתיע את כולם

במהלך המירוץ, הקפיד לחמני לשלב בין הזירה האינטרנטית והרשתות החברתיות והשטח. "השטח מדבר לחמני", אמר לנו תושב רובע ח' היום (שישי).

מדי יום, יוצא לחמני לחוגי בית, כנסים ומפגשים עם תושבים. במהלך השיחות שלו, הוא משיב לשאלות התושבים, מציג את התכנית שלו לשיפור פני העיר ומתן דגש על נושאי חינוך ותעסוקה, ונותן המון תקווה לתושבים, שביחד אפשר לשנות וכי השינוי הוא במרחק נגיעה ובהינף החלטה שלהם.

רק היום (שישי), היה ד"ר לחמני בסיור במרכזון רובע ד', נפגש עם כל הסוחרים ושוחח עם תושבים ואחה"צ, נפגש עם קבוצה מרשימה של תושבים, חלקם אף דוברי רוסית, ברובע ח'.

ככה פשוט, הגיעו תושבים לפארק ברובע ח' וישבו להקשיב למשנתו של ד"ר לחמני. לצדו של לחמני היום היה ולדימיר בורודה, שהיה עד לא מזמן פעיל של כצנלסון והוא אחד האנשים המוערכים ביותר במפלגת 'ישראל ביתנו'.

החיבה שד"ר לחמני מצליח לייצר אצל התושבים, במינימום זמן, היא אדירה והערכה שלנו מדברת על הצלחה של ד"ר לחמני לפגוש וללחוץ ידיים של מעל 80,000 תושבים בחודשים האחרונים. את הנתון האדיר הזה אין לשום מועמד לראשות העיר באשדוד.

במהלך הקמפיין, לחמני הוכיח לנו שהוא יודע היטב את העבודה. תורת הניהול שלו מתמקדת בבחירת אנשים איכותיים לצדו כדוגמת: עו"ד אופיר לסרי – ראש מטה הבחירות, עו"ד יוסי בן דיין ועוד. לחמני מאמין באנשים שלצדו, מאציל סמכויות וכך מצליח לפנות זמן לעיסוק החשוב ביותר – נגישות לתושב ונוכחות בחוגי בית וכנסים עם תושבים.

במטה בחירות, אשר נוהל ביד רמה ע"י עו"ד אופיר לסרי כמעט ללא שגיאות, שורר הסדר והארגון ואילו המטה ישכיל לפעול באופן הזה גם ביום הבחירות, הרי שכולנו נהיה צפויים להפתעה גדולה מאוד בעיר.

כיצד הדברים יבואו לידי ביטוי בקלפי? הסקרים מציבים את לחמני במקום טוב מאוד למעלה והשטח, אוי השטח, הוא כבר מדבר לחמני תקופה די ארוכה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.