הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ד"ר אלי לחמני – רוביק דנילוביץ' של אשדוד

ד"ר אלי לחמני, המועמד לראשות העיר, סוחף אחריו רבים מאז קמפיין הבחירות שלו החל. היום (רביעי), ערך סיור בשוק-ים וזכה לאהבה גדולה מהנוכחים בשוק – קונים וסוחרים כאחד.

קמפיין הבחירות של לחמני החל לפני מספר שבועות, ובמהלכו, מציג לחמני אלטרנטיבה ראויה מאין כמוה להחלפת השלטון בעיר אשדוד, בבחירות הקרובות. מקורבים ללחמני טוענים, כי לא תכנן כלל להתמודד לראשות העיר, אך כאשר ראה את ההתנהלות בעיר בהיותו חבר מועצה והעובדה, כי רבים מתושבי העיר אומנם רצו להחליף שלטון אך לא ראו אלטרנטיבה רצינית לנגד עיניהם, החליט לצאת למירוץ הגדול לראשות העיר.

נראה, כי לחמני מצליח לגעת בנקודות החשובות למרבית תושבי העיר ומדבר, במסגרת תכנית 100 הימים שלו, על חינוך, על תכנית למשתתף – דיור בר השגה בתכנית מיוחדת, משרות לצעירים, היי-טק, פיתוח העיר ועוד. בחוגי הבית אליהם מוזמן לחמני, הוא עונה על כל השאלות. גם הקשות שבהן ומותיר תחושה של נוכחות ויציבות.

"זה מה שהעיר שלנו צריכה – אדם שמגיע מכל הלב לשרת את התושבים וכבר הוכיח את יכולותיו במסגרת חייו האישיים", אומר לנו אחד מהפעילים של לחמני.

היום (רביעי), בשוק-ים השבועי, קיבל לחמני אהבה מכל עבר ולעברו נזרק השם: רוביק דנילוביץ'.

רוביק דנילוביץ'? ככל הנראה, מדובר בסמל ההצלחה הארצי לראש עיר מכהן ואהוב על תושביו ועל כן, זוכה לחמני מפי התושבים לכינוי 'רוביק דנילוביץ". אומנם לחמני בעל ניסיון רב יותר מדנילוביץ' בתחום העסקי והציבורי, אך ההשוואה יכולה רק להחמיא ללחמני ולתת לו טפיחה על השכם.

כעת, על פי הסקרים שנערכו, מסתמן לחמני כהפתעת הבחירות הקרובות. העיר משוועת להנהגה חיובית ולמען הציבור ללא משוא פנים ונדמה, כי לחמני עונה על הצורך ומשום כך מצליח להגיע גבוה מאוד בסקרים. האם מגמת העלייה תימשך לכל אורך הקמפיין? על קצב הנסיקה הגבוה יהיה קשה לשמור, אך כל עוד לא ייעשו טעויות במטה לחמני, לצד יצירתיות והמשך חוגי בית רבים, ההצלחה במרחק נגיעה בקלפי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.