הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ד"ר אלי לחמני אומר תודה לכל 27,550 התושבים שתמכו בו לראשות העיר

27,550 קולות הצליח ד"ר אלי לחמני לגרוף באמצעות קמפיין בחירות, שהחל רק ביולי האחרון. למעשה, הקמפיין היה הוא עצמו ודרך הניהול המצוינת שלו, תוך שהוא מקיף את עצמו באנשים טובים ומוכשרים והאצלת הסמכויות, שהעניקה משמעות של ממש לכל אדם במטה שלו. כל אלה גם יחד הכתירו את ד"ר לחמני כ'הפתעת הבחירות' רק למי שלא מכיר את האיש. לכל מכריו ההצלחה ברורה למדי – ד"ר לחמני סימן מטרה והסתער עליה ברצינות כמו שרק הוא יכול.

עוד רבות ידובר ויסופר על הקמפיין שניהל ד"ר לחמני, כאשר הוא מוקף ביו"ר מטה הבחירות של ומספר 2 – עו"ד אופיר לסרי, הקמפיינר גדעון יניב והדוברת ליזה ללוצשווילי, שכל מי שלא התעקש מספיק כדי שהיא תהיה איתו בוודאי חש חרטה… כמובן בני משפחה וחברים קרובים נוספים שכל אחד תרם את חלקו הרחב להצלחה הכבירה שנחל ד"ר לחמני אתמול. הצלחה גם מבלי לזכות בכיסא ראש העיר. כן, יש דבר כזה.

לחמני גרף הצלחה יפה גם בכמות המנדטים למועצת העיר – 3 מנדטים במועצת העיר זו מפלגה גדולה ומשמעותית, שהציפייה היא שתכנס לקואליציה ותהווה כתובת ממשית לתושבי העיר, שהצביעו בעבורם.

 

בשעה האחרונה, ביקש ד"ר לחמני להודות לכל הפעילים והתומכים שלו בזו הלשון:

 

פעילים, תומכים ותושבי אשדוד היקרים,

ראשית, אני נדהם ונפעם מאהבה שבה עטפתם אותי, מכמות התמיכה האדירה של התושבים שתמכו בי וכל זאת כשעשינו זאת בפרק זמן כל כך קצר. אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם באופן אישי מעומק הלב על האמונה והרצון לשנות למען עתיד טוב יותר לעיר.

ניצחנו כשעשינו את מלחמתנו ביושר, בניקיון כפיים , ללא תמיכה של אף בעלי הון. ניצחנו בשל תמיכה רחבה שקיבלנו מכל מגוון האוכלוסייה ללא מגדר כזה או אחר. ועל כך מגיע לכם תומכים ופעילים יקרים כל הכבוד!

מבטחיכם, כי נמשיך במועצה לפעול בהתאם לאג'נדה שלי ושל תנועתנו "אשדוד תנצח". נפעל לשמור על אשדוד כעיר פלורליסטית וחופשית לכל תושביה- עיר פתוחה בשבת. וכן ליצור את הסביבה הטובה ביותר על מנת להחזיר את צעירי אשדוד לעיר.

תודה לכל חברי רשימת "אשדוד תנצח" שעשו לילות כימים למען הצלחנו להיות רשימה חזקה ומשפיעה בתוך המועצה! אתם אנשי אמת ועשייה אחד אחת.

תודה לקמפיינרים שראל דוידוביץ וגדעון יניב ולדוברת ליזה ללוצשווילי שליוו אותי מקצועיות ובאמינות בכל המסע הזה מתחילתו.

לסיום, רוצה לומר תודה למשפחה הרחבה האהובה והנפלאה שלי, תודה לאשתי סוזי היקרה שהייתה כעזר לנגדי. תודה לילדי נכדיי וחתניי על כל התמיכה, העזרה והסבלנות שגליתם במסע הזה.

שלכם,
אלי לחמני

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.