הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

דרמה במליאת הועדה: מתחם הסינמה סיטי אושר; ראש העיר נעדר

הישג אדיר לקואליציה החילונית בראשות ד״ר יחיאל לסרי ולשמעון כצנלסון סגנו בפרט.ערב מרתק ומיוחד לתושבי העיר, עם מתן אישור הבניה בעבור הסינמה סיטי באיזור הביג פאשן. על אף שחברי המועצה החרדים הגיעו במלואם למליאת הועדה והצביעו נגד, התכנית לבניית הסינמה סיטי עדיין עברה ברוב קולות. הישג משמעותי לקואליציה החילונית שהקים ד״ר יחיאל לסרי. ראש העיר, אגב, נעדר מהועדה ככל הנראה עקב לחצים פוליטיים שהופעלו עליו

עשרה חברי מועצה חרדים: 6 של ש״ס ו-4 של אגודת ישראל הגיעו בהרכבם המלא לישיבת המליאה של ועדת בניין ערים. כולם ביחד הצביעו נגד בניית הסינמה סיטי, אשר צפוי להפתח בשבת. גם האיחוד המלא של כל העשרה לא סייע בידם אל מול הקואליציה החילונית של ד״ר יחיאל לסרי, ששילבה הערב ידיים עם האופוזיציה וכולם ביחד הצביעו בעד הקמת מתחם הסינמה סיטי באשדוד. הישג בלתי רגיל לכל חברי המועצה, שהשאירו את הפוליטיקה והאינטריגות הפנימיות בצד והצביעו בעד רוב תושבי העיר. מדובר במהלך מורכב והיעדרותו של ראש העיר מהישיבה החשובה הזו מעידה על כך יותר מכל ובוודאי על הלחצים שהופעלו שם, גם על ראש העיר ולא רק.

צריך להגיד, שראש העיר ד״ר יחיאל לסרי נבחר תודות לתמיכת החרדים בו ועל כן אפשר להבין את הלחצים שבהם הוא היה נתון ויחד עם זאת, התכנית עברה ברוב קולות. בימים שבהם אנו רואים שראש הממשלה בנימין נתניהו לא מצליח להרכיב ממשלה, בואך בחירות שלישיות, כאן באשדוד, על אף נציגות מכובדת של החרדים במועצה, התכניות המורכבות עוברות ומאושרות ואף אחד לא שובר את הכלים. אם זו לא מלאכת מחשבת, אז מה כן?

שוחחנו עם אבי אמסלם, סגן ראש העיר ויו״ר מפלגת ש״ס באשדוד, שאמר את הדברים הבאים:

״מליאת הועדה לבניין עיר היא ועדה מקצועית תכנונית ולא פוליטית. לא מופעלים פה לחצים פוליטיים ועל כן אני מכבד את החלטת הועדה״.

תגובה אחת

  1. השפן הקטן שכח לסגור הדלת ,הצטנן המסכן וקיבל חזרת. שפן,חזיר,נחש,עקרב. אלה הדימויים המתאימים לראש העיר העלוב שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.