דרוש מנהיג שיעצור את הסחף ברשתות החברתיות| לנצח בכבוד

הבחירות הסתיימו אתמול (שלישי) עם ניצחון לראש העיר המכהן יחיאל לסרי, שהצליח לגרוף 41.5% מקולות הבוחרים. האם יחיאל לסרי יכריז שהוא ראש העיר של 100% מהתושבים, גם אלה שלא בחרו בו?

 

לאורך כל ספירת קולות האמת, ריחפה עננה אחת – האם יצליח לסרי לחצות את רף ה-40% הדרושים לו כדי לא להגיע לסיבוב השני? כאשר התוצאות כבר היו ברורות והתחילו החגיגות במטה יחיאל לסרי, במה שנראה כ'ניצחון וקוץ בו', שכן יהיה מעניין לראות את ההתנהלות אליה יצטרך לסרי להתרגל עם 2 מנדטים בלבד במועצת העיר, החלה תופעה נוספת. לפני שנפרט את אותה התופעה, אל תטעו לחשוב שיהיה קושי להרכיב קואליציה – תהיה כאן קואליציה יפה מאוד וראש העיר יצליח להעביר כל החלטה שתהיה לו חשובה, אבל עדיין, הוא יהיה תלוי באנשים אחרים לא מתוך רשימתו וזה תמיד מצב עדיף פחות בעבורו. בעבור התושבים, דווקא להתחשב בסיעות אחרות ובדעתם של הנציגים החדשים, עשוי להיות שינוי מרענן ונקודת אור בעיני רבים.

 

מאז שעות הלילה המאוחרות ועד לרגע זה, כולל, מציפים חלק קטן מאנשי מטה יחיאל לסרי את הרשת החברתית והוואטסאפ בהודעות נאצה כלפי הפעילים של המתמודדים האחרים, שהפסידו.

הודעות כמו: "לך מהעיר, אתה לא רצוי. בוז לך", הצעות לשתיית 'תרופות' ועוד כהנה וכהנה הודעות נאצה אישיות למועמדים אחרים ברשימות למועצה או לפעילים מרכזיים, אשר מביישים בעיקר את הכותבים שלהן.

אין ספק, כי המנהיגים העומדים בראש מחנה לסרי-כנפו בוודאי לא היו רוצים שזו תהיה ההתנהלות של הפעילים שלהם, אשר מייצגים אותם, וכי הודעות ותגובות אלה הן פרי מעשה ידיהם ללא שולח. עם זאת, דרושה הכרזה מנהיגותית, לפיה לא כך מתנהג מטה מנצח.

 

האם נזכה לשמוע היום הכרזה מנהיגותית על היכולת לנצח בכבוד?

כ- 65,000 תושבים יצאו אתמול להצביע בעבור מחנה "לא לסרי" ואילו יחיאל לסרי קיבל כ- 48,000 קולות, הכוללים כ- 30,000 קולות של החרדים, שהספיקו לו על מנת להמשיך בכהונה שלישית בסיבוב הראשון.

אין חולק על ניצחונו ועל הסרת הכובע המגיעה לו ולפעיליו על העבודה המסורה והנחישות שהפגינו לכל אורך הדרך ובזכות בחירתו, הרינו לפנות אליו, כראש העיר של אשדוד, ולבקש ממנו לרסן את הפעילים האמוציונליים שלו, לבל יגבה ליבם בימים רגישים אלו. גם לנצח צריך לדעת ואין לנו ספק, כי במחנה לסרי-כנפו יידעו להוביל זאת קדימה לאיחוד השורות ובניית הרכבים מעניינים במועצת העיר.

 

 

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

מחאת יוצאי אתיופיה חוזרת היום לאשדוד

הערב, צפויות ההפגנות של מחאת יוצאי אתיופיה לחזור גם לעיר אשדוד. המפה המלאה של ההפגנות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים