דבר והיפוכו: בן חמו הביע תמיכה בלסרי לראשות העיר

איציק בן חמו , יו״ר סיעת קול הלב, החליט להביע את תמיכתו ביחיאל לסרי לראשות העיר. מופתעים? גם אנחנו

סיעת ״קול הלב״ נמצאת כיום במועצת העיר עם 2 מושבים: הרב דוד בן חמו והרב טלקר (שהחליט לרוץ בסיעה משלו הפעם). בבחירות האלה, החליט איציק בן חמו לרוץ בעצמו למועצת העיר. איציק הוא קבלן במקצועו ובמקום השני ברשימה נמצא דוד אוזן|יו״ר סיעת יח״ד, במקום ה3 יוחאי וקנין – נציג מטעם הציונות הדתית.

מה גרם לבן חמו לתמוך בלסרי לראשות העיר? 

בפוסט, שהעלה בן חמו אמר, בין היתר, כי דלתה של התנועה תמיד פתוחה בפני הציבור. אין ספק, כי זו מורשתו של הרב בן חמו (האב), שהשכיל לתת פתרונות לתושבים ולסייע ככל יכולתו. תפיסה זו, כידוע, היא מנוגדת לחלוטין לתפיסתו של ראש העיר, שהגדיל לעשות וביטל את ימי קבלת הקהל בלשכתו כבר שנים רבות ובשיפוץ, שנערך בלשכתו בשווי מעל 6 מיליון שקלים, בנה דלתות כניסה המעניקות ללשכה תחושה של מבצר סגור.כמעט אין יוצא ואין בא, למעט עובדים ספורים ותושבים, שעל פי רוב, זכו למעמד של ׳מקורבים׳.

האם עם ראש עיר כזה יכולים נציגי ׳קול הלב׳ להתחבר?

אם כך, מה בכל זאת גרם לאיציק בן חמו להצהיר על תמיכה בראש העיר יחיאל לסרי, להמשך כהונה נוספת?

נציג הציונות הדתית מטעמה של שפרה זייני, ממוקם במקום ה3 ברשימה, כאשר זייני בכלל הביעה סוג של תמיכה במועמדת הלן גלבר:

מתוך עמוד הפייסבוק של איציק בן חמו:

כל תושב ראוי וזכאי להיות רצוי ולחוש חיוני , ולכל אדם יש מקום בקהילה . זה המסר של תנועת ״קול הלב״ מאז שנוסדה ע״י ר׳ אליהו בן חמו ז״ל , וזה המוטו ש״קול הלב״ חרטה על דיגלה בכל שנותיה .
דלתה של התנועה תמיד הייתה פתוחה לשמוע את קולו של התושב , וברוח זו אני מתחייב להמשיך ולהאזין לכל תושב , לדבר מלב אל לב , לשמוע את קולו האותנטי של האדם , להקשיב לרצונות , למאוויים , לקשיים וגם לרעיונות וההצעות שנועדו לקדם את העיר ואת התושבים למקום טוב יותר.
רשימת ״קול הלב״ היא תנועה חברתית מסורתית המתהדרת באנשים טובים הבאים מתוך הקהילה ולמען הקהילה ומחויבים לשליחותם הציבורית ברוח התנועה .
אותיות התנועה הן ״ קנ ״ והן מתאימות לתנועה שהפכה לבית עבור אלפי בתי אב באשדוד , במשך הרבה מאוד שנים , וטיפלה באלפי פניות ובמגוון נושאים .
תמיכתנו בראש העיר דר׳ יחיאל לסרי נועדה לחזק את העשייה בכל התחומים החברתיים ובהעמדת התושב במרכז ואנו מאמינים, כי ביחד נוכל להפוך את אשדוד לעיר דוגמא גם ברמת השירות לציבור ובשימת דגש על התושב הפרטי , האדם !
אני קורא לכל מי שזוכר את מפעל חייו של אבי ר׳ אליהו בן חמו ז״ל ולכל מי שמוקיר את זכרו ומכיר תודה על עזרתו לכל אדם , לסייע ככל שיכול להצלחת התנועה.
שלכם בידידות ובהתחייבות להמשיך ולפעול עבור כל תושבי אשדוד .

 

תמונה מתוך עמוד הפייסבוק של איציק בן חמו

אולי תתעניין ב...

מחאת יוצאי אתיופיה חוזרת היום לאשדוד

הערב, צפויות ההפגנות של מחאת יוצאי אתיופיה לחזור גם לעיר אשדוד. המפה המלאה של ההפגנות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים