הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

"דֶּרֶךְ-שֶׁקֶר, הָסֵר מִמֶּנִּי וְתוֹרָתְךָ חָנֵּנִי" ~תהילים, פרק קיט, פסוק כט

חשד חמור לזיוף תוצאות הבחירות מרחף מעל המנצחים והמפסידים כאחד. תוצאות בחירות גבוליות מאוד, אשר בחלק מהמקומות בעיר מעוררים פליאה ושאלה ובחלק אחר הפליאה היא כתוצאה מסרטונים ועדויות המגיעים כל העת ללא הפסקה ללשכתו של עו"ד דניאל כהן.

"מי שרוצה להיאבק בשקר, חייב לגבור על חמישה קשיים לפחות. למצוא את האומץ לכתוב את האמת, את החכמה לזהות אותה, את האמנות להשתמש בה כנשק, את כושר השיפוט לבחור באלה אשר בידיהם תהיה לה השפעה ואת העורמה להפיץ אותה בקרבם"- ברטולט ברכט.

בעידן הטכנולוגי בו אנו מצויים, בו כל אדם מצויד במצלמה ובמכשיר הקלטה לא ניתן לעצור את שטף העדויות המצולמות והמתועדות היטב אשר זורמות למשרדם של עו"ד דניאל כהן ועו"ד יוסי בן דיין האחראים על התביעה. כך לפי מידע יציב, שהגיע למערכת 'אשדוד היום'. האם שטף העדויות, התצהירים והצילומים יספיקו לעו"ד כהן ולעו"ד בן דיין על מנת לחולל מהפכה ובחירות חוזרות באשדוד? זאת נדע בקרוב מאוד, עת תגיע התשובה של העתירה אותה הגישו השבוע.

כ-1,400 קולות בלבד הספיקו לד"ר לסרי לצעוד בפעם השלישית ללשכת ראש העיר. את הסטטיסטיקה, לפיה בסיבוב השני 8 מכל 10 ראשי עיר מכהנים מפסידים ונאלצים לפנות את מקומם, כולם מכירים. אם היה משהו שד"ר לסרי ניסה להימנע ממנו הוא מצב של סיבוב שני הואיל וככל הנראה, הכיר אף הוא את הסטטיסטיקה, אשר במקרה הזה לא ניבאה לו טובות.

ככל שעובר הזמן והעדויות ממשיכות לזרום, כולל גם למערכת 'אשדוד היום', כך מתרבים גם סימני השאלה סביב תוצאות הבחירות: אופן ספירת הקולות, הטעויות שכבר התגלו ותוקנו בחלק מהמקרים כמו למשל במקרה הקלפי ברובע ג' בה לא היו קולות לש"ס ול'אגודה' ואז התגלתה טעות ברישום הפרוטוקול, בקשות של חבר וועדת בחירות לצלם את הפרוטוקולים של הקלפיות ומענה חד משמעי ממנהל מערכת הבחירות: "בשום אופן לא" וכן הלאה.

יש טענה האומרת, כי אין פשע מושלם. כלומר, אין פשע שלא נעשתה בו טעות ולא הושארו אחריו כל עקבות. במדע הפורנזי (הזיהוי הפלילי) נהוג להשתמש באמירה ש"אפילו ציפור שעפה תשאיר עקבות כלשהן".

פעילי בחירות בולטים שומרים על פרופיל נמוך

"דֶּרֶךְ-שֶׁקֶר, הָסֵר מִמֶּנִּי וְתוֹרָתְךָ חָנֵּנִי" ~תהילים, פרק קיט, פסוק כט'.

פעילים פוליטיים אשר בשבועות לפני הבחירות ראינו אותם ביתר שאת, לפתע נעלמו מהזירה הציבורית וכמעט אינם נראים. נדמה, כי בוודאי הם לא היו רוצים לעמוד בפני חקירה זו או אחרת, באם יוחלט לפתוח כזו בנוגע לתוצאות הבחירות באשדוד. צריך לזכור, כי בכל מחנה פוליטי באשר הוא, קיימים פעילים פוליטיים אשר התאכזבו מהיחס שקיבלו או לא קיבלו, מהבטחה שאולי ציפו למימושה ולא התממשה, מרצון להשפיע, רצון לקבל תשומת לב, מצפון מפותח או כל אלה גם יחד. אנשים עם בטן מלאה הם הראשונים שצפויים לבוא ולספר מה הם ראו והיכן, כולל תיעודים וככל שאלה הגיעו כך התחזקה במחנה לחמני התחושה, כי יתכן שיהיה אפשר להוביל את אשדוד לבחירות חוזרות.

עו"ד דניאל כהן  ועו"ד יוסי בן דיין הם מובילים את העתירה והבקשה בעבור ד"ר אלי לחמני .לעו"ד כהן יש את כל הניסיון הפוליטי והמקצועי הדרושים בשביל להוביל מהלך כזה. במשך כ-10 ימים משרד הפנים לא הכריז עדיין באופן רשמי על תוצאות הבחירות באשדוד וזה, כשלעצמו, מעורר שאלות. נכון שהכרזה כזו מתעכבת גם בערים אחרות ואולי הינה פרט טכני ושולי, אבל במערכה זו, כל פרט עלול להוביל לשינוי תוצאה שהיא גבולית בכל אופן ועל כן אין לזלזל בו.

בשבוע הבא, צפויות לנו התפתחויות משמעותיות ביותר בפרשת הזיופים, לכאורה, כולל צעדים דרמטיים ביותר ומה שבטוח הוא שעוד לא נאמרה המילה האחרונה.

עו"ד דניאל כהן:

עו"ד יוסי בן דיין:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.