הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

גילויים חדשים: האישה שטבעה בשבת הגיעה עם חבלת ראש קשה ל״אסותא״

אתמול (שבת) נמשתה מהים אשה כבת 40 שטבעה ונמצאה במצב קריטי. המקרה עורר שאלות בשל הייחודיות של המקרה, של אשה, שטובעת במרחק מהחוף ובצמוד לכלי השייט ״סאפ״, שעליו גלשה. החלטנו במערכת ״אשדוד היום״ לערוך תחקיר במטרה לגלות מה קרה לאשה בטרם נפלה למי הים מול חוף הקשתות?

בשיחה של מערכת ״אשדוד היום״ עם בית החולים ״אסותא״ התברר, כי האישה הגיעה לבית החולים עם חבלה בראשה. בבית החולים לא ידעו לספר ממה נחבלה בראשה אך באופן וודאי קיימת חבלה בראש. לדברי בית החולים ״אסותא״, מצבה ממשיך להיות קשה והיא מורדמת ומונשמת. מטופלת ביחידה לטיפול נמרץ.

בהודעה אשר התקבלה לכל אמצעי התקשורת ממד״א לא הוזכרה, משום מה, חבלת הראש של האישה ולא ידועות נכון להיום הסיבות לחבלה.

אתמול (שבת), בשעה 09:41 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על אשה שנמשתה מהים שלאחר שטבעה סמוך לחוף הקשתות באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר שבמאמצי החייאה חזר דופק מפנים לבי"ח אסותא באשדוד אשה כבת 40 במצב קריטי . 

פאראמדיק מד"א בני פוקס סיפר:

"כשהגענו ראינו על החוף אשה בשנות הארבעים מחוסרת הכרה, כשהמצילים ואנשים שהיו על החוף מגישים לה עזרה ומבצעים פעולות החייאה בסיסיות. היא הייתה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות עד שחזר דופק, כשייצבנו מעט את מצבה העלינו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה לבית החולים תוך המשך טיפול כשהיא מחוסרת הכרה, מונשמת ומצבה קריטי."

צילום: תיעוד מבצעי מד״א

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.