גילה קליין, זוכת אות אבירת התנועה לאיכות השלטון תכהן כיו"ר ויצ"ו באשדוד

גילה קליין (56), לוחמת הצדק האשדודית, הזכורה לרבים בעיקר ממאבקיה למען אוכלוסיית המורים, הגננות ושאר צוותי החינוך בהסתדרות המורים מונתה לתפקיד יו"ר ויצ"ו באשדוד. קליין מובילה את עובדי ההוראה וגימלאי המערכת מזה כ-33 שנה וקוצרת הצלחות על פועלה הייחודי. קליין זכתה באות אבירת התנועה לאיכות השלטון בשל מאבקיה הבלתי מתפשרים במעשי שחיתות, אותם חשפה באומץ רב.

"מינויה לתפקיד חשוב זה מעיד על ההערכה הרבה של קליין באשדוד ובארץ וכן אין לי ספק, כי היא תביא עמה רענון לתפקיד ולמוסד ויצ"ו", אמרה למערכת "אשדוד היום" אחת השותפות הקרובות בויצ"ו, אשר ביקשה להישאר בעילום שם.

למערכת "אשדוד היום" נודע, כי קליין התבקשה והסכימה למלא את תפקיד יו"ר ויצ"ו בעיר, לאחר שיו"ר ויצ"ו המקומית הגב' אתי אטיאס נבחרה לכהן כיו"ר המחוז בבחירות, שנערכו לפני מספר שבועות. קליין נרתמה לביצוע התפקיד, בהתנדבות מלאה, ואמרה: "ברצוני להביא קהלים חדשים לפעילות הענפה של ויצ"ו בעיר. בכוונתי להירתם לגיוס תרומות למען קיום בר ובנות מצווה לקהילות נדרשות. תבנה תכנית שנתית ביחד עם כל השותפות לחיזוק מעמד הנשים בראשות העירייה ובארגונים שונים, קיום קורסים ופעילויות לקהילות בעיר. אשדוד צריכה ויצ"ו חזקה למען הקהילה", פסקה קליין ולנו לא נותר אלא להאמין לה, שתבצע את התפקיד נאמנה, בדיוק כפי שביצעה כל תפקיד ושליחות ציבורית בתחומים מקבילים.

אולי תתעניין ב...

אבי אמסלם מנצח בפעם השלישית

אבי אמסלם, ממלא מקום ראש העיר ויו״ר מפלגת ש״ס, הצליח להשיג תוצאה אדירה במערכת הבחירות …

תגובה אחת

  1. המון מזל טוב לגילה האהובה שפועלת תמיד ללא לאות בהגינות יושר ועם כל הלב.. מאחלת לך הצלחה גדולה, האשדודיות הרוויחו ובגדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים