הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

גבי כנפו מאבד כוח; וגם: מה הסיפור עם אירמה צור?|הסיפורים החמים בפוליטיקה המקומית

עד לפני מספר שבועות ראינו אותם הרבה ביחד – גבי כנפו ואירמה צור פשוט היו שם בכל מקום, הצטלמו והעבירו שידורים חיים משל היו רשת CNN. מה נשתנה?

שינוי מהותי לו אנו עדים בשבועות האחרונים עשוי, ככל הנראה, לסמן את תחילתו של הסוף בעבור מי שמכהן כיום כיו"ר מועצת העיר.

נסביר,

ד"ר יחיאל לסרי טרם הכריז באופן רשמי על רשימה מטעמו. מה שהתחיל כרצון שלו לשינוי ורענון משמעותי של הרשימה עתיד להסתמן כהמשך של הקיים ובשורה התחתונה – שעמום אחד גדול. כנפו מצדו, מצהיר על היותו במקום השני ועל יהודה פרנקל במקום השלישי, מה שמוגדר כעוד "משחק כיסאות" חסר טעם. מצד לסרי, טרם שמענו הצהרה חד משמעית על היותו של כנפו מספר 2, כפי שכנפו מקווה שיקרה. נהפוך הוא. ממקורביו של לסרי אנחנו דווקא שומעים, שהוא מכבד מאוד את יהודה פרנקל, אשר עמד לצדו לאורך כל השנים, ואין לו כל כוונה לפגוע בו. בנוסף, לאחרונה, השניים נצפים באירועים רבים ביחד, כאשר פרנקל זוכה לעדנה ולמחמאות מראש העיר מעל כל במה.

מופתעים? גם אנחנו!

ידוע לכל, כי מי שעורך את עבודת השטח בעבור "אשדוד בתנופה" הוא גבי כנפו יותר מכולם. אם כך, מדוע לא מגיע לו מעט "שקט נפשי" והכרזה פומבית על מועמדותו הבטוחה, לכאורה?

האם ראש העיר יצליח להכניס בבחירות האלה 3 מנדטים או פחות? אם בבחירות הקודמות המשימה נראתה קשה, הפעם היא, על פניו וכפי שהדברים נראים היום, בלתי אפשרית…

מה הסיפור עם אירמה צור?

אירמה צור, עובדת עירייה אשר התמודדה בבחירות האחרונות ברשימתו של צחי אבו , במקום השלישי ולא הצליחה להיכנס למועצה לאחר שגם כאשר 'הגיע תורה',עם פרישתו של אבו, חתמה על וויתור, על מנת שתוכל להישאר בעבודתה כעובדת עירייה.

בחודשים האחרונים ראינו כולנו את צור עובדת בעבור גבי כנפו: מהגעה לאירועים משותפים, משחקי ספורט למיניהם ועד שלל פוסטים אודות פועלו של האיש.

מה נשתנה, אם כך?

מדוע הפוסטים הרבים פסקו? האם אירמה צור ביקשה בקשות ונענתה בשלילה? השמועות בנושא רבות ולא נפרט אותן כאן.

מה שבטוח הוא, שנראה, כי מגדל הקלפים של הפעילים לקראת הבחירות מתחיל להיסדק ומי שעשוי להיות הניזוק הראשי הוא לא אחר מאשר גבי כנפו. 

פעילים לשעבר נוספים דיברו איתנו ואמרו, שקשה להם לתמוך במי שלדעתם נוהג שלא בכבוד הראוי כלפי חברי מועצה אחרים, לא מהסס לנקוט בשיטה של השתקת מיקרופונים ובכך מעליב ומביך לא רק את חברי המועצה, אלא גם את מי שצופה בדברים לאחר מכן.

"אי אפשר להתנהג בצורה כזו ולצפות להמשך תמיכה. זה לא מתאים", אמר ל"אשדוד היום" פעיל נוסף, שערק למחנה פוליטי אחר לאחרונה. והאמת? הותיר אותנו די בהלם.

אולי תתעניין ב...

אימה ברובע ו׳: לקח נערה בת 14 לביתו ואנס אותה

זוועה ברובע ו׳: בן 40 חשוד שלקח נערה בת 14 ואנס אותה בביתו ברובע ו׳ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.