דף הבית > משפטי > בת 40 תובעת את הרמוניה בגן לאחר ששברה ידה בנפילה על רצפה רטובה באולם

בת 40 תובעת את הרמוניה בגן לאחר ששברה ידה בנפילה על רצפה רטובה באולם

מ' תושבת אשדוד בת 40 שנפלה במהלך אירוע בגן האירועים הרמוניה בגן תובעת את בעלי האולם לאחר ששברה את שורש כף ידה הימנית. כך עולה מתביעה שהגישה לבית משפט השלום בראשון לציון באמצעות עורך דין דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף.

בתביעה נטען, כי בחודש אוגוסט 2015 לקראת השעה 22:00 דרכה לפתע על נוזל שהיה על רצפת האולם, נפלה ושברה את ידה. מיד לאחר התאונה היא פונתה לבית חולים קפלן ברחובות שם הודגם שבר בשורש כף היד. ידה של מ', שהייתה בחופשת לידה ביום התאונה,  הושמה בגבס משך חודשיים והאם הטרייה התקשתה לטפל בתינוקה.

פרופ' לכירורגיה ואורתופדיה של כף היד קבע בחוות דעתו, כי טווח התנועה של היד מוגבל, כוח האגרוף והצביטה ירוד משמעותית זאת בנוסף לירידה בתחושה במספר אצבעות. היא נותרה עד היום עם הגבלות בתנועות סיבוביות של האמה, יישור וכיפוף שורש כף היד. המומחה קבע כי שיעור הנכות שלה לצמיתות הוא בשיעור של 15 אחוז.

עו"ד דותן לינדנברג טוען בתביעה, כי כתוצאה מהתאונה מ' הפכה מאדם עצמאי לאדם מוגבל מאוד הזקוק לעזרת צד ג' וכיום היא אינה יכולה לשרת את עצמה. לדבריו, מאז התאונה היא מתקשה מאוד לבצע פעולות יומיומיות וכתוצאה מהתאונה פחתו הנאות חייה באופן משמעותי ונפגע דימויה העצמי.

מ' ששימשה עד לתאונה כמזכירה בחברה גדולה והייתה בחופשת לידה, לא הצליחה מאז התאונה לחזור לעבודה ולעבוד מול מחשב למשך זמן ממושך ואף מתקשה לטפל בתינוקה.

בתביעה נטען בין היתר, כי בעלי האולם התרשלו בכך שלא דאגו לסביבה בטוחה לאורחים ולא דאגו להציב שלט או לחלופין לסגור מפני האורחים ועובדי האולם, את האזור הרטוב והמסוכן.

מ' תובעת לקבל פיצוי בגין הפסדי שכר, עזרת צד ג', הוצאות רפואיות כאב וסבל.

טרם הוגש כתב הגנה.

 

בדוק גם...

באים לקראת החרדים: המחיצות בחוף הים הורחבו במטרה לשמור על הצניעות

גורמים בעיריית אשדוד החליטו לבוא לקראת המגזר החרדי בעיר, והאריכו את המחיצות בחוף הים, במטרה …

שינוי גודל גופנים