הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

בת 15 נתפסה נוהגת ומריחה מאלכוהול

בדיקת יושבי רכב שנסע בליל שישי בחניון חוף הים על ידי שוטרי משטרת ישראל, העלתה כי ברכב נוהגת קטינה בת 15 ובמושב לצידה בן זוגה (19.5) ששימש "מורה נהיגה". על פי החשד השניים היו גם בהשפעת אלכוהול. בתום חקירה שוחררו

במהלך ליל שישי, מעט לאחר חצות, עסקו שוטרי התנועה בפעילות אכיפה כנגד עבירות תעבורה חמורות ומסכנות חיים ברחבי העיר אשדוד. במהלך פעילות זאת הבחינו ברכב שנוסע בחניית חוף "באר שבע" באופן שעורר את חשדם ועל כן ביקשו לבדוק את יושביו. בבדיקה התברר כי ברכב נוהגת קטינה כבת 15 בלבד ובמושב הנוסע לידה יושב צעיר כבן 19.5 שהפך בין-לילה ל"מורה נהיגה". כמו כן מאחר והשניים הדיפו ריח אלכוהול, נערכה להם בדיקה לאחר שהועברו אל תחנת המשטרה בעיר ובה נמצא כי רמת האלכוהול בגופם גבוהה פי כמה מהמותר לנהג צעיר בחוק. בתום חקירתם בפני בוחני התנועה, שוחררו הצעירים כאשר הבגיר קיבל לידיו מועד לדיון בבית המשפט לתעבורה.

"מדובר בעבירת תעבורה חמורה שבעתיים, הן לא רק מדובר בנהג שנוהג ברכב בהשפעת אלכוהול, עבירה חמורה לכשעצמה, אלא בנהג קטין שאינו מורשה לנהוג כלל כשהוא בהשפעת אלכוהול, ולצידו נהג צעיר שתחת השפעת אלכוהול גם כן. אנו נמשיך לפעול אל מול עבירות התעבורה החמורות במטרה למנוע את ההרוג הבא ולהציל חיים", נמסר מהמשטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.