הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > עדכונים מהשטח > בת-אל ומאור יינשאו בעוד חודש.אבא של מאור נפטר לפני שבועיים:״מצפים ובטוחים שתלווה אותנו מלמעלה״

בת-אל ומאור יינשאו בעוד חודש.אבא של מאור נפטר לפני שבועיים:״מצפים ובטוחים שתלווה אותנו מלמעלה״

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

בת אל ומאור ייכנסו מתחת לחופה בדיוק בעוד חודש.

אירוע קשה ולא צפוי פקד את משפחתם כאשר אבא של מאור  – אליהו גואטה ז״ל נפטר באופן מפתיע.

בת אל, ספרי לנו קצת מה שלומך בימים אלו?

״אנחנו מתחתנים עוד חודש בעזרת השם והלב נשבר היום שכל כך חיכיתי לו מאז שאני ילדה. לא תארתי לעצמי שהגבר שלי ייכנס יתום בלי אבא שיחזיק לו את היד. מוות פתאומי -לא היה חולה לא מעשן אין שום סיבה שתצדיק את זה לא ידענו כלום. תומר – הבן הבכור הלך אליו ביום ראשון בבוקר כדי לקחת אותו לבית העלמין לבן שלו (אח של החתן מאור), שנהרג לפני 9 שנים מתאונת דרכים ומצא אותו זרוק על הרצפה. ככל הנראה, נפטר מדום לב או התקף לב עדיין לא ברור. לא ידעתי איך לבשר את זה למאור בן זוגי וביקשתי מההורים שלי שיעזבו הכל ויגיעו להודיע לו.

איך הוא הגיב לשמוע את הבשורה המרה על מות אביו?

הוא התרסק. ועכשיו הוא לובש שחור על הריצפה התמונה לא עוזבת אותי, הצעקות בהלוויה: "איך לא חיכית ללוות אותי״ קורעות לי את הלב. בעוד חודש אנחנו מתחת לחופה בעזרת השם מקווים שהכל יהיה בסדר מאמינים שהכל יהיה בסדר ושיהיה שם איתנו בזה אני בטוחה.

בפוסט, שכתבה היום (שישי) בת אל, תיארה בת אל את התחושות הקשות לצד ההתרגשות מהחתונה:

אז אין מילים והן פשוט לא יוצאות הכאב שחמי לעתיד הלך בפתאומיות כאב שלא עוזב תמונות רצות בלילה איך לעכל ? איך מתמודדים שאלות שרצות והמוח שכבר כואב מבכי וכאב שלא עוזב שאני אפילו לא מצליחה לתאר עד כמה…חודש לפניי החתונה שלי, היום הגדול שלי , שלנו הלכת כמה רצית שתראה אותי בלבן ואת מאורי בחליפה מסוקסת כמה חיכית ליום הגדול הזה אה?!
לא הפסקת לדבר על זה ותמיד הרגעת אותי שהכל יהיה בסדר !!!צדיק היית וצדיק תישאר אני יודעת שתלווה את הבן שלך יד ביד לחופה אני יודעת שתיהיה שם אומנם לא תיהיה לנו תמונה איתך אבל אתה תצלם אותנו מלמעלה אין על הלב הרחב שלך שחילקת לכולם כמה בירכת אותנו כמה… ישבנו ובטלפון דיברנו שהכל יהיה בסדר.
אתה כל כך חסר לנו אבא אלי תנוח על משכבך בשלום נזכור ולא נשכח! ❤?מחכים לך עוד חודש תבוא,
שבת שלום

בדוק גם...

אלי נכט בנאום: ״אני מאשים״

אלי נכט, המועמד למועצת העיר, אשר בניגוד לרשימות רבות אחרות, לו קיים הניסיון ויוצא בכך …

שינוי גודל גופנים