הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

בתי הספר היסודיים פותחים את הליגה העירונית

ברשות הספורט העירונית החליטו להקדיש חלק גדול מהפעילות השנתית למערכת החינוך העירונית, כחלק מראייה כוללת של התחלה של פעילות גופנית מגיל מוקדם

כמדי שנה הרשות הספורט מוציאה לדרך את הליגות העירוניות לבתי ספר יסודיים על שם אבירם ברכה ז"ל, הצעיר האשדודי שנהרג באסון גשר שפירים, שזכור בהיותו מחובר בכל נימיו לספורט.
השנה משתתפים מספר שיא של של 31 בתי ספר מכל רחבי העיר מהחינוך הממלכתי והממלכתי דתי. הליגה מונה חמישה ענפי ספורט ומשוחקת בשעות הבוקר במגרשי הקט רגל ואולמות הספורט בכל רחבי העיר.

במהלך עונת המשחקים ישוחקו למעלה מ 200 משחקי קט-רגל וכדורסל בנים לכיתות ג׳ עד ו׳  גם הבנות לא מקופחות עם לא פחות 20 קבוצות כדורשת ו 15 קבוצות קט רגל בנות.

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט:
הספורט העממי הוא אחד מהיעדים המרכזיים בו משקיעה הרשות המון אמצעים ויצירתיות, הספורט העממי לובש צורות רבות ויצירתיות, אחת מהן היא ליגות בתי הספר היסודיים. חשוב להנגיש את יצר התחרותיות בספורט כבר מכיתה ג׳. זו אמנם רק טעימה אך ממנה בדרך כלל  מתחיל המסע המקצועני. מאמצים ואמצעים רבים מושקעים בתכנון הלוגיסטי של הליגות אך היעד והמטרה מפצים מהר מאוד על העמל.

נדב אלחרר, מנהל הליגות העירוניות:
רשות הספורט והעומד בראשה שמו למטרה להמשיך להגיע אל כל ילד וילדה ברחבי העיר ולמעלה מ 1,000 ילדים וילדות יזכו להיחשף לאירוע הספורט הגדול ביותר לבתי הספר היסודיים. בנוסף השנה חל גידול בהיקף הליגות לתלמידות. בהצלחה לכל בתי הספר למורים לחינוך גופני ואחרונים חביבים לכל הספורטאים והספורטאיות.

בתמונה: שחקני בית הספר שזר ואריאל בליווי המורים לספורט איילת מגדי וארז שפרמן במשחק הפתיחה אשר נערך אתמול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.