הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

בשורה קשה: אבי עייש ז״ל לוחם מג״ב בן 19 נהרג אתמול בתאונה בשד׳ הרצל

אבי עייש ז״ל, בן 19, לוחם מג״ב הוא ההרוג בתאונה הקטלנית אתמול (מוצ״ש) על שד׳ הרצל. הלווייתו תיערך היום (ראשון), בשעה 11:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין באשדוד. אביו של ההרוג הוא משה עייש, עובד נמל בעיר

בסביבות השעה 21:30 באתמול (מוצ״ש), דוברות איחוד הצלה – מחוז דרום דיווחה על צעיר הולך רגל נפצע אנוש בתאונה ברחוב הרצל באשדוד. כעבור זמן קצר, נקבע מותו של הפצוע עייש בבית החולים בעיר, אשר נפצע בתאונה כהולך רגל.

אבי עייש ז״ל

חבריו של אבי ז״ל ספדו לו ברשת החברתית ובעיקר התקשו לעכל את הבשורה המרה:

מטעם משמר הגבול יצאה ההודעה הבאה:

בני מנלה חובש באיחוד הצלה סיפר: "ביצענו פעולות החייאה בזירת התאונה על הולך הרגל שנפגע מאופנוע. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים. רוכב האופנוע נפצע באורח קל".

צילום: נחמן טובול דובר און ליין של איחוד הצלה

חובש רפואת חירום אבזה וורטאו סיפר: "נסעתי עם האמבולנס ברחוב כשאזרחים סימנו לי לעצור בפינת הרחוב. על הכביש שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה עם פגיעת ראש קשה. מיד דיווחתי למוקד על האירוע ורצתי אליו על מנת להעניק טיפול רפואי. ביצעתי בדיקות רפואיות וזיהיתי שהפצוע מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה והתחלתי לבצע פעולות החייאה. כעבטר מספר דקות צוות הניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום המשיך את הטיפול ופינה את הפצוע תוך המשך פעולות החייאה לבית החולים כשמצבו קריטי. רוכב האופנוע שנפצע באורח קל והיה בהכרה מלאה״. 

צילום מזירת התאונה: איחוד הצלה 

תגובה אחת

  1. הנהג נסע בלי רשיון, בלי ביטוח, במהירות מופרזת מאוד 100 קמ"ש בשטח בנוי, עבר צומת באור אדום והרג אדם במעבר חציה. הפרקליטות דרשה רק לפסול אותו מלהחזיק רשיון נהיגה. ממילא אין לו, וזה לא מנע ממנו לנסוע בלי רשיון ולהפר עוד הרבה חוקים. מה ימנע ממנו להמשיך לנסוע ולהרוג עוד בני אדם? למה לא דרשו מעצר עד גמר ההליכים ולדרוש מאסר עולם במשפט? מתלוננים שהשופטים רחמנים מדי עם הרוצחים בדרכים. אבל שופט אינו רשאי לדרוש יותר נגד הנאשם, ממה שדורשת הפרקליטות. למה הפרקליטות מרחמת על הנהגים הרוצחים, ולא על הנרצח האלמוני שיירצח על ידם בתאונה הבאה? נהגים עם עשרות ומאות הרשעות על עבירות תנועה ואף תאונות ממשיכים לנהוג בחסות הפרקליטות והשופטים, עד שהם מבצעים תאונה עם כמה הרוגים. בקליפורניה עיינתי ברשיון הנהיגה הניתן שם לנהגים. כתוב בו שהרשיון הוא פריבילגיה הניתנת בתנאי שהנהג יקפיד על כל התקנות בכלל ועל הזהירות בפרט, והמדינה תשלול את הרשיון מייד אם יפר את התנאים הללו ללא צורך במשפט. השופטים והפרקליטות אצלנו מוכיחים שכך צריך לנהוג גם בישראל. אבל אצלנו הכל שפיט, והשופטים והפרקליטות מרחמים דווקא על הרוצחים בדרכים, ומספר הנרצחים בדרכים מתחרה בהצלחה בכל הרוגי המלחמות וכל פעולות הטרור גם יחד, והציבור התייאש ממערכת המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.