ברכות להלן גלבר לרגל יום הולדתה

חברת מועצת העיר הלן גלבר חוגגת יום הולדת והשמחה רבה. למדור ״פפריקה״, המדור הכי מפרגן בעיר, נודע, כי גלבר חגגה אתמול (שלישי) את יום הולדתה במסיבה חגיגית שנערכה בביתה עם פעילים רבים

הלן גלבר התמודדה, כזכור, לראשות העיר בבחירות האחרונות ועל פניו, כל הסקרים טרום-הבחירות ניבאו לה הצלחה מסחררת והגעה לכיסא ראש העיר. פרשת האזנות לטלפון הנייד שלה גרמה לה לירידה מתמדת אבל גלבר הוכיחה, כי היא עשוייה מחומר מנהיגותי חזק מאוד. מיד לאחר הבחירות ניערה גלבר את אבק הבחירות מעל כתפה השמאלית והמשיכה בדרכה להשגת שקיפות שלטונית וצדק לתושבי העיר. מאז הבחירות וכמעט מדי יום, נפגשת גלבר עם תושבי העיר, מסייעת, מייעצת ולעיתים רק מקשיבה ומבינה, שלעיתים התושב רוצה רק שיקשיבו לו ולא מעבר.

בימים אלו, גלבר נמצאת בשלהי הסטאג׳ שלה במשפטים, בדרך לקבלת תואר עורכת דין מן המניין לאחר שסיימה את לימודי המשפטים שלה בשנה שעברה.

גלבר חגגה אתמול (שלישי) יום הולדת 55 בביתה ברובע יא׳ ולשם, הוזמנו הפעילים הרבים, שליוו אותה בכל תקופת הבחירות וגם קודם. כמובן, בני משפחתה: שלושת ילדיה ובעלה אבי, חגגו עם גלבר באהבה.

דאבל חגיגה

ציפור קטנה לחשה למדור ״פפריקה״, כי בנה של הלן, טל, שסיים לפני מספר ימים את לימודי הנדסת תוכנה בטכניון חיפה בהצטיינות יתרה יוצא עם בתו של רן כרמי-בוזגלו ששמה אופיר מזה מספר שנים. כרמי אף הוא חגג אתמול את יום הולדתו ועל כן החגיגה כפולה ומכופלת.

מדור ״פפריקה״ מצטרף לתושבים ומאחל להלן גלבר יום הולדת שמח, בריאות, אושר והמשך השפעה ציבורית חיובית!

אולי תתעניין ב...

באיזור הרי-ווי: תאונת דרכים בצומת שד׳ הרצל- ירושלים

תאונה נוספת על שד׳ הרצל – שד׳ ירושלים, הצומת המרכזי שבו התחוללו שינויים משמעותיים כתוצאה …

תגובה אחת

 1. צ'רלי וחצי

  מבקש מאוד להביא לכך שהדברים יגיעו לידיעת הלן.
  הלן יקירתי,כותב לך ידיד שתמך בך מאוד בבחירות האחרונות.
  מאחל לך מזל טוב ליום הולדתך. מאחל גם הצלחה במידה ותבחרי לעבוד העורכת דין. יש לך את זה!
  אבל אולם, את נדחה עצמך על קאמבק
  בבחירות הבאות.זה לא יקרה. את האדמה הבלעדית והיחידה בכך שחברי נבחר על חודם של כמה מאות קולטת רק בגלל האגו שלך הנפוח והחברה בסיס.אילו היית מקשיבה למקורבייך וחותמת על ההסכם עם לחמני, הוא היה היום ראש העיר ואת ממלאת מקומו. היצר הרע וחוזר ההיגיון שלך גרם להכתרת חסרי באשמתך !!!
  לא אסלח ואף אחד לא יסייע בידייך בשל כך בעתיד. היית צריכה להתפטר מייד בתום הבחירות. האגו שלך הוא האויב שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים