הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ברביעי בבית ׳אריה קלנג׳: אדיר כוכבי והשורשים עם מוזיקה תנכית תימנית שורשית

ג'אז בקלנג הוא פרויקט מוזיקה אינטימית, המשלב מופעים בסגנונות שונים של ג׳אז רומנטי, פאנק, תנכי, עברי. האמנים הנוטלים חלק בסדרה זאת הם מהמובילים בסצנה הישראלית והמופעים בסגנונות שונים מהווים ראי לחברה הרב תרבותית בארץ.

ג׳אז תנכי – אדיר כוכבי והשורשים: מוזיקה תנכית תימנית שורשית מחר, 12/6/19, בבית אריה קלנג.

אדיר כוכבי, החצוצרן והמלחין, ולהקתו, "השורשים", מזניקים את המוזיקה התימנית השורשית אל המאה ה-21. עיבודיו ולחניו של כוכבי חדשניים ומשלבים אלמנטים של ג'אז לטיני ורית'ם אנד בלוז במנגינות התימניות השורשיות. המופע מנגיש ניגונים, מזמורים, שירים וטקסטים עתיקים מתימן ומהתנ"ך לקהל חדש, סקרן וצעיר ברוחו.

אדיר כוכבי חצוצרה, לחנים, עיבוד והפקה |יאיר צברי שירה כלי הקשה, תופים | דור אסרף סקסופון | אחיה אשר כהן פסנתר | בן דנציג בס 

את הפרויקט "ג'אז בקלנג" המתקיים במסגרת הפעילות של "החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד" מנהל אומנותית המוזיקאי האשדודי אדיר כוכבי. אדיר הוא מוזיקאי תושב אשדוד, חצוצרן, מעבד, מלחין, מפיק הפועל כבר למעלה מ 25 שנה. בוגר האקדמיה למוסיקה של אמסטרדם, ניגן עם אמנים והרכבים מובילים באירופה, אמריקה ובישראל. היה שותף לפרויקטים מגוונים בארץ ובעולם (תאטרון, פסטיבלים, סדנאות) וכיו"ב, מוביל את ההרכב ״אדיר כוכבי והשורשים״ – הרכב המזניק את המוזיקה התימנית השורשית אל המאה ה-21. כמו כן ניהל אומנותית את " 100 אחוז מקורי" (פרויקט של 20 אמנים אשדודים ביצירה מקורית) והיה שותף להפקת יום המוזיקה הבינלאומי באשדוד. 

להזמנת כרטיסים ניתן להקיש כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.