בקשת הסליחה שנבחרי הציבור אמורים לבקש מהתושבים בגין מחדל אי הקמת הקאנטרי| גלבר ערכה מסיבת עיתונאים בנושא

העיר אשדוד התפתחה באופן משמעותי בעשור האחרון מבחינות רבות. עם זאת, עדיין, ישנם פרוייקטים שצועדים במקום ועל פניו נראה, שהמצב לא חייב להשאר כך. קאנטרי לרבע מיליון תושבים – צורך ממשי ולא מותרות!

אתמול (ראשון) ערכה חברת המועצה הלן גלבר מסיבת עיתונאים בנושא מחדל אי-הקמת הקאנטרי וחשפה בפני העיתונאים שורה ארוכה של מחדלים, שאלות ותהיות. בשורה התחתונה- קאנטרי לא קיים ואם סאגת ההתחמקויות תמשך, גם לא צפוי להיות כזה, לפחות לא בשנים הקרובות.

אחת מבקשות הסליחה המשמעותיות שנבחרי הציבור כולם באשדוד חייבים לבקש מתושבי העיר היא סביב מחדל אי-הקמת הקאנטרי. בעוד ערים קטנטנות שכנות כמו: גן יבנה ויבנה מתהדרות בבריכות שחיה עירוניות וכן בקאנטרי קלאב הכולל את כל מכלול השירותים לתושב, באשדוד נאלצים לצאת מחוץ לעיר בשביל לשחות בבריכת שחיה גדולה.

מחדל אי-הקמת הקאנטרי לא התחיל היום וגם לא בשנים האחרונות. למעשה, מדובר בסאגה רצינית אשר התחילה כבר בשנת 2005, כאשר ראש העיר היה צבי צילקר. מאז, עברו הרבה מים בנהר וכן ראש העיר הוא ד״ר יחיאל לסרי אבל קאנטרי? עדיין אין.

עיריית אשדוד, על מנכ״ל העירייה ועובדיה, מהווה דוגמה ומופת לניהול טוב ולאיתנות כלכלית. יעידו על כך עשרות אם לא מאות הפרוייקטים המוצלחים שאשר יצאו תחת ידיהם של חברי הנהלת העיר הנוכחים. אם כך, מה בכל זאת מונע מפרויקט הקאנטרי לצאת לאור?

״אשדוד היום״ יוצא בסדרת כתבות בנושא, אשר ישפכו אור על המחדל המשמעותי ובתקווה לצעוד לעתיד טוב יותר עם קידום משמעותי בפרויקט, שאמור היה להיחנך כבר לפני שנים בעיר.

אולי תתעניין ב...

באיזור הרי-ווי: תאונת דרכים בצומת שד׳ הרצל- ירושלים

תאונה נוספת על שד׳ הרצל – שד׳ ירושלים, הצומת המרכזי שבו התחוללו שינויים משמעותיים כתוצאה …

2 תגובות

  1. למה עיריית אשקלון לנותנת חשיבות למוזאון של היסטוריה של אשקלון?
    למה המרינה של אשדוד נטושה ולא מפותחת כמו המרינה של הרצליה?
    הגיע זמן שהראשי העיר יבינו את החשיבות של ההשקעה בתרבות ובתיירות ואשקלון וגם באשדוד

  2. כל התושבים באשדוד שמסתכלים על השלט של החברה לפיתוח אשדוד שמדובר על הבנייה של קאנטרי מרגישים שעושים צחוק מאתנו, אשדודים.
    גן יבנה, בת ים, חולון נהנים מקאנטרי. פה, באשדוד, חסר לנו.
    למה אף אחד מקיים מה יבטיחו בשלט?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים