הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

בקצב הזה- ד"ר אלי לחמני יהיה ראש העיר של אשדוד| השינוי כבר כאן

ד"ר אלי לחמני ביקר אתמול בפסטיבל היין בפארק אשדוד-ים ונראה, כי הסחף של התושבים אליו חוצה גבולות, עדות ומגזרים. בכיר במטה: "יש תופעה של אנשים טובים, שבאים אלינו ורוצים לסייע לאלי להיות ראש העיר של אשדוד בכל הכוח. זה כיף אדיר ואנחנו קוראים לכולם להצטרף להצלחה".

אתמול (רביעי), התקיים פסטיבל היין בפארק אשדוד-ים. ארגון מעולה של ערב, שאילולא תקלת סאונד במהלך הופעתו של רותם כהן, היה יכול להגיע לציון 'מושלם'.

מי שבלט יותר מכולם בנוכחותו במקום הוא ד"ר אלי לחמני. תושבי העיר ניגשו אליו, לחצו את ידו, הצטלמו איתו והביעו את תמיכתם בו בכמות מכובדת, שלא הייתה מביישת גם ראש עיר מכהן. ד"ר אלי לחמני שוחח עם הנוכחים, השיב לשאלות ובעיקר נראה שמח ומתרגש מאהבת הציבור אליו. והאהבה היא גדולה והיתה ניכרת לאורך כל הערב. ד"ר לחמני היה מוקף בתושבים אכפתיים, מרביתם צעירים, שתכנית 100 הימים, שהציג במהלך קמפיין הבחירות שלו, נוגעת בהם בכל הנקודות הרגישות.

ד"ר לחמני הוא כבר הפתעת הבחירות. האיש, שכחבר מועצה עשה רבות למען הציבור והקפיד להיות מחוץ לאור הזרקורים, קוטף את פירות עשייתו היום. בעבר, מי שמשך את הציבור היו דווקא הדמויות 'הצבעוניות', אלה שנוטפות כריזמה וכושר משחק,לכאורה. נראה, שהציבור באשדוד שבע ממועמדים שרק נראים מבטיחים, חלק מהם מאוכזבים קשות מד"ר לסרי ומשוועים לדמות רצינית להישען עליה ולשים בה את מבטחם בחמש השנים הקרובות. ד"ר לחמני עונה על כל דרישה: משכיל, ישר, נקי כפיים, איש ביצוע ועשיה ולא פחות חשוב – מממן את קמפיין הבחירות מכיסו הפרטי. אף לא שקל אחד מקבלנים!. יש עוד מועמד כזה? ככל הידוע לנו – לא קיים.

ניתוח 'אשדוד היום' | נקודה למחשבה

במידה וישכילו ד"ר אלי לחמני והלן גלבר לחבור יחדיו, הרי שהדרך לראשות העיר תהיה בטוחה וקצרה. וגם אם לא תהיה חבירה, הרי שכוחו של לחמני נמצא בעליה מתמדת וחדה כלפי מעלה וזה מוכח גם בסקרים וגם הלכה למעשה בשטח. השטח מדבר – ד"ר אלי לחמני. הציבור 'השקט', שרק רוצה שיהיה ראש עיר טוב בעיר, מצביע לד"ר לחמני ויודע, שהצבעתו היא בעבור איש ישר ונקי כפיים. קהל הבוחרים של לחמני הולך וצובר תאוצה מיום ליום והסוד להצלחה טמון בעיקר בניהול יום הבחירות. אם הצוות המוביל של לחמני ינהל את יום הבחירות ללא תקלות, בדיוק כשם שניהלו קמפיין מוצלח ומוביל בעיר, הרי שההצלחה תיראה גם בקלפי ולא נופתע כלל לראות את ד"ר לחמני , בעוד כחודש ימים, יושב על כיסא ראש העיר.

תמונות מתוך פסטיבל היין אתמול 26/9/18:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.