הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

בעל עסק ברובע א׳ עוכב לחקירה בשל מכירת אלכוהול אחרי השעה המותרת

בפעילות שוטרי יחידת השיטור הרגלי בעיר אשדוד אמש, בוצעה מכירת אלכוהול בעסק לאחר השעה המותרת בחוק.

אומנם בערב חגיגות השנה האזרחית החדשה, על פניו, היה מצופה מהמשטרה לדאוג לשמירה על הסדר בכבישים ואכיפת סכנות משמעותיות אך במשטרה החליטו לאכוף דווקא מכירת אלכוהול לאחר שעה מסויימת. כח האדם הנמצא בחסר במשטרת ישראל נותב דווקא למטרה זו על פני אחרות ועל כך התהייה הגדולה.

בעל העסק, שלא ידע, כי הלקוחה היא שוטרת במסווה, הכחיש בפני השוטרים את המעשה המיוחס. הוא עוכב לחקירה והיום צפוי להיערך לו שימוע בפני קצין משטרה בעקבות המקרה.

עבירה על חוק רישוי עסקים מהווה דריסת-רגל כלפי החוק, וסיכון ביטחונו של הציבור בפרט. משטרת ישראל תפעל בכל דרך יצירתית להגברת ביטחון הציבור וציות לחוק מצד בעלי עסקים.

אמש, ערכו שוטרי יחידת השיטור הרגלי פעילות ממוקדת לאיתור בתי עסק המוכרים אלכוהול לאחר השעה המותרת בחוק, ובהתאם לרישיון העסק, בעיר אשדוד. במהלך הפעילות נבדק בית עסק הנמצא במרכזון א' בעיר שם נמכרו בקבוקי משקאות אלכוהוליים ומספר מוצרים נוספים. בעל העסק, שמכר את המשקאות האלכוהוליים טען בפני השוטרים, כי כלל לא מכר, אך לא ידע כי ה"לקוחה" הנה שוטרת סמויה. בעקבות כך, עכבו השוטרים את בעל העסק לחקירה בתחנת המשטרה ובהמשך היום צפוי להיערך שימוע בפני קצין משטרה בעניין זה.קרדיט דוברות המשטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.