בן 43 נתפס נוהג עם רמת אלכוהול פי 6 מהמותר

תוצאת בדיקת רמת האלכוהול לנהג באמצעות מכשיר "ינשוף" אותה ערכו השוטרים קבעה- פי 6 מהמותר!

צוות מיחידת השיטור העירוני ושוטרי התנועה בעיר אשדוד הוזעקו לקראת הצהריים הודות לערנותו של אזרח שהבחין ברכב פרטי הנוסע בצורה אשר מסכנת את הציבור. בדיקת הנהג שהיה לבדו ברכב העלתה כי רמת האלכוהול בגופו הנה פי 6! מהמותר ועמדה על 1,703 מיקרוגרם בליטר אוויר. הנהג הועבר לחקירה ובסיומה נפסל רישיון נהיגתו ורכבו הושבת על ידי קצין משטרה למשך 30 ימים.

"מדובר בעבירת חמורה של נהיגה בהשפעת אלכוהול פי כמה וכמה מהמותר בחוק. נהיגה שכזאת מסכנת באופן ממשי את ציבור משתמש הדרך ואת שלומו של הנהג בעצמו", נמסר מהמשטרה.

לקראת הצהריים, הבחין אזרח ברכבו של הנהג (תושב אשדוד, 43) החשוד כשזה נוסע ומזגזג בין נתיבי הכביש באופן שמסכן את יתר משתמשי הדרך. האזרח הערני הצליח לגרום לרכב החשוד לעצור ואף נטל מידי נהגו את מפתחות הרכב עד הגעת צוות השיטור העירוני והשוטרים למקום. הנהג שהדיף ריח אלכוהול חזק מהבל פיו, לא הצליח לבצע את בדיקת הנשיפה הראשונית והתקשה אף ללכת באופן יציב. הוא הועבר אל תחנת המשטרה שם ערכו לו השוטרים בדיקת אלכוהול במכשיר ה"ינשוף" שלאחר מספר ניסיונות בהן התקשה הנהג לעמוד, התקבלה תוצאה כאמור גבוהה פי 6 מעל למותר בחוק. בסיום חקירתו ולאחר שקצין משטרה הורה על פסילת רישיון נהיגתו של הנהג ורכבו הוחרם, שוחרר הנהג בתנאים מגבילים ובקרוב יוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט לתעבורה.קרדיט דוברות המשטרה

אולי תתעניין ב...

שלמה בן סימון נמצא ללא רוח חיים בביתו

שלמה בן סימון ז״ל, אברך חרדי, נמצא הערב (ראשון) ללא רוח חיים בביתו ברח׳ יד …

תגובה אחת

  1. מקס מקסים דדון

    בן 43 נתפס נוהג ברמת אלכוהול פי 6 מעל המותר, הבן אדם מסכן את עצמו את הנהגים האחרים ואת הולכי הרגל ובכלל, מזל שהיה מי שהבחין בנהיגתו עצר אותו ומנע אסון שיכל להיגרם לכל מי שהיה בסביבתו, ביג לייק לאזרח העירני !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים