הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

במרכז המאבק בין בני זוג השווים מיליונים – כסא הבטיחות של הנכד

כיסא הבטיחות של הנכד עומד במרכזו של מאבק גירושין בין בני זוג שהונם נאמד בעשרות מיליוני דולרים

בית המשפט: "אל תבואו לכאן לריב על מיתלה כביסה, בקבוקי משקה חריף, כשבעלותכם חמש דירות, מפעל ו-וילה יוקרתית

אחרי 40 שנות נישואין, הגיעו בני זוג באמצע שנות השישים לחייהם למבוי סתום. "סלע" המחלוקת שמונע את הגירושין כרגע הוא מי יקבל את כיסא הבטיחות של הנכד המורכב ברכבו של הסבא.

מדובר בבני זוג שצברו במהלך חייהם הון שנאמד בעשרות מיליוני שקלים בכסף נזיל. חמש דירות ו-וילה מפוארת באיזור יוקרתי ביותר בצפון. לזוג מפעל המעסיק כמה עשרות עובדים חלקם בארץ חלקם בחו"ל ועיקר תוצרתו היא לייצוא.

השבוע , הונחה תביעת הגירושין. הבעל טען כי אשתו הגישה רשימה של דברים שהוא לא יכול להשלים איתה. האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן העבירה לבית המשפט ולבעלה רשימה ארוכה של פריטים לכאורה שוליים, אבל כהגדרת האישה "פריטים בעלי ערך סנטימנטלי רב".

בין היתר דרשה שהבעל שלה יעביר את כיסא הבטיחות של הנכד המותקן ברכבו. כמו כן דרשה את מתלה הבגדים שעלותו כמה עשרות שקלים, שמיכה מצמר ועוד פריטים זניחים. הבעל בתגובה דרש מרעייתו להשאיר את ספר הרכב שבבעלותם, שני בקבוקי משקה חריף ועוד.

בית המשפט נותר המום מהדרישות של שני בני הזוג וניסה לברר האם שאר הרכוש חולק בצורה הוגנת. עורכת הדין סולן הבהירה בשם האישה. "הפרטים הקטנים חשובים לאישה יותר מהבתים, המכוניות והיהלומים שיש לבני הזוג שאותם צריך לחלק בהמשך". בית המשפט בתגובה: "בית המשפט לא יסבול דיון ברמות נמוכות כאלה, על שני הצדדים להגיע לדיון הבא עם הסכם מוגמר".

הבעל בתגובה: יש ביננו הסכם ממון שנחתם לפני 35 שנים כשחיי הנישואין עלו על שירטון בפעם הראשונה. כל הרכוש חולק זה מכבר לשלושת ילדנו וחמשת הנכדים שלנו, כך שכל שנותר הוא כמה מיליונים בודדים. עו"ד סולן "מדובר בהסכם פיקטיבי ובית המשפט יבחן אותו בצורה יסודית".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.