בכיר בעיריית אשדוד נצפה לוקח בהחבא רשימות של תומכים בכצנלסון. תגובתו: ״זה היה בצחוק״

ביום שישי האחרון, 29/09/2018, לעיני המצלמות, נראה בכיר בעירייה – אורי סבח – ראש מנהלת רובע ב', כאשר הוא לוקח בהחבא, לכאורה, רשימות של אנשים, אשר הוחתמו על ידי פעיל של שמעון כצנלסון, המועמד לראשות העיר. האם מדובר במעשה קונדס או בהתערבות פוליטית?

ביום שישי האחרון, יצא ראש העיר וסגנו לסיור במרכז רובע ב' הוותיק לקראת הבחירות שיגיעו אלינו לטובה בסוף החודש. בסרטון, אשר הגיע למערכת 'אשדוד היום' נראה אורי סבח – בכיר בעיריית אשדוד, כאשר הוא לוקח בהחבא, לכאורה, רשימות של תושבים, שביקשו להביע את תמיכתם בריצה של שמעון כצנלסון לראשות העיר.

 

האם אנו עדים להשפעותיו של נאום ה"תחזירו להם באבי-אבי אמא שלהם" של מנכ"ל העירייה אילן בן עדי ? שהרי סבח הוא עובד עירייה בכיר וככזה, בוודאי אסורה עליו ההתעסקות בפוליטיקה בכלל ובטח לקחת בהחבא, לכאורה, זה מעשה שלא ייעשה לא על ידי בכיר ולא על ידי זוטר. אז מה היה שם באמת?

בתגובתו ל'אשדוד היום' מסר אורי סבח: "זה היה בצחוק. אנחנו חברים והחזרתי את הרשימות". אגב, רגע ההחזרה של הרשימות לא מתועד בסרטון.

עיריית אשדוד טרם העבירה את תגובתה וככל שתעביר, הרי שזו תיכנס במלואה. 

הסרטון לפניכם:

 

 

אולי תתעניין ב...

הישג מרשים לאריה דרעי בעתירתו: אוטובוס השבת של גבאי לא יפעל; אמסלם: "נפעל בשת"פ עם 'אגודה' וגם באשדוד לא תהיה תחבורה ציבורית בשבת".

סיעת ש"ס הארצית והעומד בראשה שר הפנים אריה דרעי, עתרו כנגד הכוונה של מפלגת העבודה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים