הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

בית המשפט המחוזי החליט: האב ימשיך להיפגש עם בתו על אף שבעבר כיוון אליה נשק מסוג M16

בית המשפט המחוזי החליט לאפשר לאב אלים מאשדוד להיפגש עם ביתו בת הארבע בביתו, ללא פיקוח. למרות שהוגש ערעור מטעם האישה, בו הודגש עברו האלים של האב, השופטים בחרו להתעלם ולהמשיך לאפשר לאב מפגשים מחוץ למרכז הקשר.

בשבוע שעבר בית המשפט המחוזי דחה ערעור של אם שדרשה שהאב ייפגש עם ביתם בת הארבע במרכז קשר תחת פיקוח בשל עברו האלים. החלטת בית המשפט מאפשרת לאב לשהות עם ביתו בדירתו בהתאם לדו"ח קבוע של עובד סוציאלי מטעם מרכז קשר.

מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק "אשדוד היום – כל העדכונים כל הזמן" ולהיות מעדכנים ראשונים בכל מה שקורה בעיר

האם ערערה על החלטת בית המשפט בטענה כי האב אלים כלפיה וכלפי הילדה ואף בעבר כיוון אליה נשק מסוג M-16. למרות זאת החליטו בבית המשפט לדחות את הערעור.

לאחר הגירושין שלח האב מסרון לגרושתו בו כתב "את תשלמי על כל מה שעשית לי". בעקבות זאת פנתה האם לבית המשפט שם הוחלט כי המפגשים יתקיימו במרכז קשר, עם פיקוח צמוד של עובדים סוציאליים. בהחלטת בית המשפט מחודש ספטמבר נקבע כי מרכז הקשר יהווה רק נקודת איסוף והחזרה והאב יורשה לפגוש את ביתו בדירתו, ללא פיקוח.

מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק "אשדוד היום – כל העדכונים כל הזמן" ולהיות מעדכנים ראשונים בכל מה שקורה בעיר

עוה"ד ניצן שקלי ועוה"ד גיל שחף, ממשרד עורכי הדין "שחף ושות', המומחים לגירושין", המייצגים את האם החליטו להגיש ערעור בבית המשפט המחוזי שבבאר שבע בטענה כי עברו האלים של האב כלפי גרושתו והילדה אינו נלקח בחשבון במתן ההחלטה וכי יש לערוך לאב בדיקת מסוכנות ולהתחשב בכך ולמנוע ממנו להיפגש עמה ללא פיקוח.

"איך ייתכן כי במקרה שבו האב כיוון נשק לעבר גרושתו ומוכר כאלים, לא יבחנו את מסוכנותו ויתירו מפגשים אך ורק על סמך תסקיר של עו"ס שלא ממש מתייחס לעניין זה" הגיב עוה"ד גיל שחף, מנכ"ל משרד "שחף ושות'" המייצגים את האם. "הגשנו את הערעור בגלל עברו האלים של האב ובמטרה לשמור על הילדה. מדובר באדם שכיוון בעבר נשק לעבר גרושתו, איים לרצוח אותה ולהתאבד, טלטל את גרושתו ואת הילדה וסיפורים נוספים של אלימות קשה מצידו. אנו כעת בוחנים את צעדינו בעיקר בשל העובדה כי משום-מה מקרי אלימות ואיומים לא נבחנו לעומק בבית המשפט".

מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק "אשדוד היום – כל העדכונים כל הזמן" ולהיות מעדכנים ראשונים בכל מה שקורה בעיר

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.