הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

בואו נירגע: ג'קי בן זקן חזר לעיר

רק פשט את מדי האסיר לפני מספר שבועות וכבר האסיר לשעבר ג'קי בן זקן חזר במלוא הדרו לעיר מגוריו אשדוד בקול תרועה רמה

"אני מנהיג וגם בכלא הנהגתי", אמר בהזדמנות מסוימת לפני כשבועיים ומאז הוא מראה לנו, לכאורה, את כושר ויכולות המנהיגות שלו.

בין מכתב התראה לפני תביעה כנגד הגב' הלן גלבר המועמדת לראשות העיר בנושא מסוים לסמס זועף למערכת של עיתון אחר, מנסה בן זקן לגשש את צעדיו בעיר האהובה עליו. ג'נטלמן מלידה או יזם שאפתן? לא ברור.

אתמול (שלישי), כתבה הגב' גלבר בעמוד הפייסבוק שלה את הדברים הבאים בנוגע לפרויקט השאפתני של בן זקן וטענה, כי בית המשפט החליט להחזיר את ההחלטה בנוגע לבניה הרוויה של חברת סגול בר למועצת העיר. לא ברור שם האם ההחלטה תעבור ברוב קולות ויהיה מעניין לראות את הלובי שיופעל שם מכל כיוון, אם וכאשר… מה שכן, ניתן להניח, כי הדבר מדיר שינה מעיניו של בן זקן או לכל הפחות מטריד את מנוחתו של האיש, שכן מדובר בפרויקט העשוי להיות שווה עשרות מיליונים.

הפרוגרמה בנוגע לפרויקט של סגול בר בצמוד לסטאר סנטר טרם פורסמה ולכן מעניין יהיה לראות האם קיימים במקום שטחי ציבור כנדרש? ואם כן, הרי שהפרויקט עשוי להטיב עם תושבי העיר אשדוד שיחבקו כ-650 דירות נוספות ומשפחות שאולי יצליחו לרכוש שם את בית חלומותיהם.

נמשיך לעקוב ולעדכן.

תקציר ההרשעות של ג'קי בן זקן

בשנת 2015 הורשע בן זקן בשמונה עבירות של השפעה בתרמית על ניירות ערך, בקשירת קשר לביצוע פשע ובקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות. בנובמבר 2015 , נגזרו על בן-זקן שלוש שנות מאסר בפועל, 18 חודשי מאסר על תנאי וקנס של 250,000 ש"ח. בן-זקן ערער על הרשעתו ובספטמבר 2016 בית המשפט העליון החליט להפחית את עונשו ל-26 חודשי מאסר בפועל, להותיר 18 חודשי מאסר על תנאי ולהגדיל את הקנס הכספי ל-800,000 ש"ח.

בינואר 2015 המליצה המשטרה להעמיד לדין את בן-זקן בחשד למתן שוחד לשר בנימין בן אליעזר ז"ל. בספטמבר 2016 הורשע בן זקן בהסדר טיעון, בסיוע להפרת אמונים, ונדון ל-4 חודשי מאסר אשר חופפים את מאסרו אותו הוא סיים לרצות לפני מספר שבועות בגין פרשת "מנופים פיננסיים".

צילום: מוטי קמחי

אולי תתעניין ב...

כתב אישום הוגש כנגד תושב העיר שתקף פקח עירוני

כתב אישום – הוגש היום נגד החשוד בתקיפת פקח עיריית אשדוד, שביקש לרשום לו דו"ח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.