הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אשדוד תומכת בארנון בר-דוד בבחירות לראשות ההסתדרות

הבחירות להסתדרות ייערכו ביום שלישי הבא (24/5/22) וכבר עכשיו אפשר להגיד: אשדוד תומכת בארנון בר-דוד להמשך כהונה נוספת כיו״ר ההסתדרות

הבחירות להסתדרות ב24/5 ייערכו לראשונה באופן ממוחשב ע״פ החלטת היו״ר ארנון בר-דוד.

ביום שלישי הבא ייערכו הבחירות ו-600 אלף בעלי זכות הצבעה יוכלו לממש את זכותם ביותר מאלפיים קלפיות ממוחשבות ברחבי הארץ ובהסתדרות מצפים לאחוז הצבעה גבוה יותר מהבחירות שנערכו ב-2017 שעמד בזמנו על קצת יותר מ-40%.
ע״פ הסקר האחרון שפורסם, סיעת עוגנים בראשות ארנון בר דוד מובילה מקבלת 70% לעומת 30% של סיעת כולנו בראשות עיני. גם באשדוד, סיעת עוגנים נהנית מתמיכה רחבה של הוועדים יחד עם הפעילות של חבר המועצה הדתית יעקב שטרית מול העובדים במקומות העבודה הרבים במרחב אשדוד מורגשת יותר בשטח.
נוסף על כך, תושבים רבים עובדים מחוץ לעיר במקומות השונים כמו : רשות שדות התעופה, חברת החשמל, תעשייה אווירית וגם שם הוועדים הגדולים תומכים בבר-דוד.
חברי ההסתדרות יצטרכו לבחור בין היו״ר המכהן בר-דוד לבין עופר עיני שהיה בעבר יו״ר הסתדרות אך עזב לטובת העסקים הפרטיים ורוצה לחזור לראשות ההסתדרות.

התמיכה של הועדים בעיר אשדוד בבר-דוד היא כמעט מוחלטת וניתן לראות את זה גם בכמות השלטים הנתלים בעיר, כאשר לעייני יש מעט מאוד אל מול ארנון שהצליח לצבוע את העיר בצבעי הקמפיין שלו.

נמשיך לעדכן!

אולי תתעניין ב...

קרע בש״ס: רבני משפחת אבוחצירא החרימו את ביקורו של הרב אריה דרעי

חילוקי הדעות בין מ״מ ראש העיר אבי אמסלם לבין בתי רבני אבוחצירא הגיעו עד כדי …

תגובה אחת

  1. אין ספק שרפאל שיטרית יהיה נציג אשדוד לכנסת. אדם מוכשר ברמות טובות. פקח טיסה תואר2. זה אכות לכנסת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.