אפליקציית "אובר" הפכה למכשיר מעקב בעבור האישה

אפליקציית אובר, המעניקה שירות מוניות, יכולה להפוך למכשיר מעקב לא רע בכלל, הכל תלוי מי מוריד את האפליקציה לנייד ואיזה כתובת דוא"ל נרשמת במהלך הטענת הפרטים

הדרמה שלפנינו מקפלת לתוכה כמה עשרות מיליוני שקלים, הרכוש שצברו בני זוג בשנות ה-50 לחייהם. הבעל איש עסקים. האישה מעצבת פנים ידועה. לבני הזוג נכסי נדל"ן באירופה. הבעל נהג לטוס לחו"ל מספר פעמים בשנה לצורך ניהול נכסי הנדל"ן המשפחתיים.

הזוג המיוחד והנעים, ניהל אורח חיים מעורר קינאה בכל מה שקשור לזוגיות. באחת מהנסיעות המשותפות של בני הזוג האישה הבינה, כי השימוש במוניות הופך לקשה יותר ויותר ופתחה לבעלה חשבון באפליקציית הנסיעות אובר, כדי לאפשר לו לנסוע במוניות ברחבי העולם במחיר זול וביעילות רבה. על פי פרסומים, נכון למאי 2019 אובר פעילה ב—650 ערים וב-70 מדינות ברחבי העולם. מחקרים הראו כי בערים בהן אובר פעילה היא הצליחה להוריד את מחירי הנסיעה ב-25–50 אחוזים.

עורכי הדין שרין וגדלי סולן, נכנסו לתמונה לאחר ששמעו מהאישה את הפרטים הבאים: הבעל אהב את הרעיון והחל להשתמש באפליקציית אובר לנסיעות בחו"ל אבל גם בארץ. מה שהבעל לא ידע זה שבגין כל נסיעה שביצע באמצעות האפליקציה, בארץ ובחו"ל, נשלחה אל האישה הודעת דוא"ל שכוללת את עלות הנסיעה, יעד המוצא והכתובת אליה נסע. כך למעשה, מבלי משים, היה מיקומו של הבעל חשוף לעיניה של האישה, בכל פעם שהזמין מונית.

עיקר תשומת הלב של האישה באפליקציה הייתה השימוש שנעשה בה בארץ. בימים בהם לכאורה, נהג ללון לילה או שניים בשבוע בבית מלון, חשפה האישה דפוס נסיעה לכתובת קבועה, בשעות הלילה המאוחרות, בשעות שבהן טען בפני אשתו, כי הוא ישן במלון.

עם הכתובת שבידה, שכרה האישה שירותיו של חוקר פרטי, אשר אימת את חששותיה ותיעד את הבעל בביקוריו אצל המאהבת, עמה יצא לבלות. השבוע, הורתה האישה לעורכי הדין סולן לפעול להגשת תביעת גירושין ופירוק שיתוף.

תמונה מתוך PIXABAY

אולי תתעניין ב...

ליגת התיכונים בכדורסל יצאה לדרך

היום יצאה הליגה לתיכונים בכדורסל לעונה נוספת. מדובר באירוע הספורט האנרגטי והצעיר ביותר בעיר. 9 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים