אניית האלפיון העליון הגיעה לאשדוד עם מאות נוסעים| כמה מהם יגיעו לטייל באשדוד?

אניית האלפיון העליון Seabourn Ovation-  הגיעה לראשונה לישראל. ספינת התענוגות החדישה שזכתה בפרסים רבים עגנה בנמל אשדוד כשעל סיפונה מאות נוסעים

כמה מהנוסעים על האוניה אכן יגיעו לטייל בעיר אשדוד? נדמה, כי החברה לתיירות עוסקת בפרויקטים שונים כדוגמת פסטיבלים והעיסוק שלה בהבאת תיירים לעיר הינה מינורית ביותר, אם בכלל. מה גורם לבכירי החברה לעסוק בתחומים השוליים במקום בעיסוק הליבה החשוב כל כך לעיר ולבעלי העסקים בה? נקווה, כי בקדנציה הזו הדברים יהיו שונים בתכלית וההנהגה תוביל את בכירי החברה לתיירות לעסוק בליבת התחום.

Seabourn Ovation – אוניית הנוסעים היוקרתית ביותר שעגנה בישראל; באוניה באורך 240 מטר 300 סוויטות ונוסעיה נהנים משירות אישי העומד לרשותם 24 שעות ביממה; המחיר ההתחלתי לחופשה: 30,000 ש"ח

ברציפי חברת נמל אשדוד עגנה היום אוניית התענוגות היוקרתית ביותר בעולם, Seaborn Ovation, אשר הגיעה בפעם הראשונה לישראל כחלק מחופשת שייט המיועדת לעשירי העולם במזרח התיכון, חצי האי ערב והמפרץ הפרסי.

Seaborn Ovation, אשר הושקה רק בחודש מאי השנה, נחשבת לאוניית האלפיון העליון ונוסעיה נהנים מחופשה הכוללת שירות אישי מצוות העומד לרשותם לאורך כל החופשה. על סיפון האוניה 300 סוויטות בלבד ובכל אחת מהן מרפסת הצופה לים. על האוניה יש למעלה מ-1,600 יצירות אומנות מסגנונות שונים של האמנים המפורסמים ביותר בעולם. מספר אנשי הצוות על האוניה מותאם למספר האורחים הנמצאים בה. האוניה Seaborn Ovation מציעה קרוזים בכל העולם.

נמל אשדוד רושם השנה גידול של כ-17% בכמות אוניות הנוסעים שעוגנות בו ביחס לשנת 2017. מבחינת כמות הנוסעים צפוי נמל אשדוד לשמור על כמות נוסעים זהה לזו שעברה דרכו בשנה שעברה.

מחברת נמל אשדוד נמסר: "לראשונה מאז סיום מבצע 'צוק איתן' אנו מצפים, כי בשנת 2019 צפוי להיות גידול משמעותי במספר האוניות ומספר הנוסעים התיירים שיגיעו ויצאו מישראל דרך אשדוד. הנהלת הנמל משקיעה משאבים רבים כדי לקדם את הבאתן של אוניות נוסעים וחברות תיירות נוספות שיפקדו את ישראל בשנה הבאה. חוסר היציבות האזורית גרם לירידה חדה בכמויות האוניות והנוסעים שהגיעו לאשדוד בשנים האחרונות".

צילום: לירון מולדובן

אולי תתעניין ב...

רכב התהפך על כביש 4-צ.אמונים

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לכביש 4 צומת אמונים בעקבות דיווח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים