הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אמסלם מברך: "שהנרות יאירו לכל אחד מאיתנו"

אבי אמסלם, יו"ר ש"ס באשדוד, משדר 'עסקים כרגיל' על אף המשא מתן הקואליציוני שטרם הסתיים, מבחינת מפלגת ש"ס והם עדיין ממתינים לשיפור ההצעה של ראש העיר כלפיהם

מוקדם יותר הבוקר, יצא אמסלם לחלק סופגניות לתלמידים בבתי הספר ברחבי העיר. מדבור במסורת רבת שנים של אמו ז"ל של אמסלם. נציין, כי עד לישיבת כינון המועצה, יצאו כל סגני ראש העיר ביחד עם ראש העיר ונושאי המשרות הפוליטיות, לחופשה ללא תשלום, עד לרגע הכרזת בעלי התפקידים במועצה והתחלה רשמית של העבודה.

בהמשך הערב, הדליק אמסלם נר ראשון של חנוכה ביחד עם בני משפחתו ובנו על ידיו ובירך: "שהנרות יאירו על כולנו".

מחר (שני) תתקיים ישיבת מועצה חגיגית בראשות ראש העיר וחברי הקואליציה האופוזיציה גם יחד. נכון לרגע זה, טרם נחתם הסכם כניסה לקואליציה בין ראש העיר לש"ס וכרגע ש,ס נמצאת באופוזיציה. מה שהחל כריקוד טנגו מובן: צעד לפנים ושניים לאחור – ממשיך בהשפלה גדולה מאוד בעבור המפלגה הגדולה ביותר וזו שאין חולק, כי בזכות תמיכתה בלסרי לראשות העיר, הצליח לסרי לגבור על יתר המועמדים ב-41% דחוקים. ש"ס מחוץ לקואליציה ואת התרחיש הזה, גם המבקרים הגדולים ביותר של ראש העיר, לא חזו מראש. ואיך אפשר? הציפייה של כולם הייתה מראש העיר לחתום על הסכם ראשית עם ש"ס ורק אחר כך עם כל היתר. מה שקרה בפועל הפתיע את כולם, על אף, שהסיכוי שש"ס אכן תישאר באופוזיציה הוא קלוש עד לא קיים.

האם נציגי ש"ס מתכוונים להחרים מחר את אירוע הישיבה החגיגית? ככל הנראה, הם כולם יופיעו. מה שכן יהיה מעניין לראות, האם הפגנת המחאה אשר ראינו, כי צעירי המפלגה מתכננים אכן תצליח ותתקיים מחוץ למשכן?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.