אל"מ אפרים מיכאלי: "הגיע זמן שכל החבורה המכובדת שמנהלת את העיר 15 שנים יפרשו"

אל"מ במילואים אפרים מיכאלי, הוא תושב העיר אשדוד שאכפת לו מעיר מגוריו.

הוא שימש, בין היתר, כנספח צה"ל ברוסיה והיווה את הזרוע המקשרת של הצבא בארץ גדולה עם שלטון נוקשה.

אל"מ מיכאלי שיתף אותנו בטור דעה שכתב. והרי הוא כלשונו:

 

שלום חברים יקרים, תושבים ואזרחי אשדוד,

העיר אשדוד סוערת בגלל הבעיות שנוצרו בעיר. חלקם בגלל החלטות לא נכונות וחלקם בגלל התנהלות לא נכונה של הנבחרים -אל מול הציבור. ההנהגה הזאת של העיר נמצאת בשלטון יותר מ-15 שנים. לפני כן, היה שלטון של מר צילקר וחבורתו יותר מ-30 שנים.

ראשי השלטון דואגים תמיד לשמור -ולשמר את הסטטוס שלהם ואת השלטון שלהם. עושים הכול שהציבור יהיה מסוכסך,מבולבל,והם עושים : הפרד-ומשול. הגיע זמן לשנות כיוון ולשנות מצב. אסור לנו לקבל עובדה שראשי השלטון נשארים בשלטון עשרות שנים. זה לא בריא,זה לא ערכי,זה יוצר בעיות רבות,ביניהם של הרחקת אנשים מוכשרים מניהול העיר-שזה המקום שלנו ומרכז חיינו,העיר שלנו ושל ילדינו.

צריך לשנות חוק עירוני ונורמות. ראש רשות ,או סגן ראש רשות יכול לשרת את הציבור בתפקיד עד שתי קדנציות,זאת אומרת עד 10 שנים. כך נשיג שני דברים: נבחרי ציבור יוכלו לבצע את תכניתם לשיפור ושינויים בהנהגת העיר במשך 10 שנים-שזה זמן מספיק ביותר לביצוע תכנית עבודה,ומצד שני יוכלו כוחות חדשים להיכנס לזירה הפוליטית ולהשפיע.

אני קורא לכוחות חדשים ,בעלי יכולות ניהול מוכחות,ובעלי כישורים מוכחים להציג את עצמם לאמון הציבור ולהי

בחר להיות נציג הציבור בעיר אשדוד..הגיע זמן שכל החבורה המכובדת שמנהלת את העיר 15 שנים יפרשו ויתנו לאחרים ולצעירים לנהל את העיר.אני מכבד את פועלם ועשייתם של כולם. אבל די,מספיק ,לא צריך להידבק לשילטון . נגיד בקול ברור להנהגה ונבחרי הציבור הנוכחיים: עשיתם רבות!!! תודה רבה!! לכו לשלום!!! תושבי אשדוד  נעשה ונצליח.

צילום: אלבום ביתי.

אולי תתעניין ב...

גבי כנפו התמנה ליו״ר מטה חה״כ גדעון סער באשדוד

ממלא מקום ראש העיר גבי כנפו הצהיר בעבר על תמיכתו בחה״כ גדעון סער לראשות הליכוד. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים