הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אלי נכט נדרש לפנות את משרדו בעיריית אשדוד| הציץ ונפגע Take Two

חבר מועצה נוסף, שקיבל דרישה לפנות את משרדו בעיריית אשדוד הוא עו״ד אלי נכט. האיש שהצליח להשיג כמות זהה לקלות שקיבל ראש העיר למועצת העיר, נחשף בתמימותו, גם הפעם. הפרטים המלאים, take 2

לאחר הדיווח הבלעדי ב״אשדוד היום״ מהבוקר על כך, שחבר המועצה יניב קקון קיבל דרישה כתובה לפנות את משרדו בעיריית אשדוד, הגיע למערכת סקופ נוסף. חבר המועצה עו״ד אלי נכט אף הוא קיבל הודעה מפורשת לפנות את משרדו בעיריית אשדוד.

המשנה למנכ״ל העירייה, הגב׳ דינה בר-אולפן, שלחה גם אליו מכתב באמצעות הדואר האלקטרוני ובו דרישה לפנות את המשרד אשר בו הוא יושב בעיריית אשדודמ ומקבל קהל. הסיבה הרשמית: ״פינוי מקומות בעבור עובדי עירייה, הנמצאים מדי יום במקום עבודתם ואין להם היכן לשבת״. מקום חלופי, אגב, לא הוצע לא ליניב קקון ולא לאלי נכט ושניהם יישארו, נכון לעכשיו, ללא משרד. האמירה המפורשת פה היא הרבה מעבר למשרד עצמו, שכן כל צעיר בפוליטיקה מבין את משמעות הדרישה הברורה משניהם.

תשלום במזומן ובמעשים

בשונה מאיומי סרק, שנזרקו לאוויר בהקשרים אחרים בקדנציה הזו, הפעם, מדובר על מעשים של ממש. לקיחת מפתחות מידי חברי מועצה שכבר קיבלו משרד לשבת בו ולקבל בו קהל, הינה צעד משמעותי ביותר המעיד על כוונות רציניות גם להמשך הדרך, אולי עד כדי הוצאתם של נכט וקקון לגמרי מהקואליציה אל ספסלי האופוזיציה הצוננים.

במסגרת ההסכם הקואליציוני, היה אמור חבר המועצה אלי נכט, לכהן כיו״ר תאגיד המים ״יובלים״. כניסתו לתאגיד לא אושרה עד כה והוא נותר עם הבטחות באוויר. כניסתו לתפקיד סגן ראש העיר, שהייתה אמורה להתחיל בעוד פחות משנה, אף היא מוטלת בספק רב, נכון להיום ולא נופתע לגמרי אם לא תתממש. למעשה, רוב ההבטחות המשמעותיות שקיבל נכט במסגרת ההסכם הקואליציוני, לא הגיעו לכדי מימוש והוא נותר תלוי באוויר.

נכט צייץ על ה״רי-ווי״ ושילם?

חבר המועצה אלי נכט עדכן ביום רביעי האחרון, 12/2/20, את תושבי העיר, שניתן לקבל פיצוי מהעירייה בגין נזקים שנגרמו לרכב בשד׳ הרצל באיזור פרויקט רי-ווי. הופתענו מאוד מעצם העיסוק של נכט בנושא הרגיש של ה״רי-ווי״ והתגובה, ככל הנראה, לא איחרה להגיע.

הודעה ייחודית מטעם חבר המועצה אלי נכט יצאה ביום רביעי, לפיה עקב החלפת אבני השפה על ציר הרצל בפרוייקט ״רי-ווי״, כל מי שרכבו ניזוק יוכל לפנות לעירייה ולקבל פיצוי על הנזק. כך לפי לשון ההודעה שהוציא נכט.

הבעייתיות, לכאורה, העולה מעצם ההודעה, הותירה לא מעט תושבים המומים נוכח הדברים. באם העירייה מודה שמשהו איננו כשורה בפרויקט רי-ווי? אם המדרכות הוחלפו, הרי שהחדשות אמורות להיות טובות יותר מהקודמות, או לכל הפחות בטח לא לגרום לנזקים לכלי רכב. ושאלה נוספת: אם עיריית אשדוד וחבר המועצה נכט, מכירים בעצם בעיית המדרכות על הרצל או ברוחב הכבישים הצרים, הגורמים לנהגים להצמד למדרכה ואז מתרחש הנזר לרכב, מדוע לא מתקנים את המפגעים מהשורש? מדוע המדרכות לא מתוקנות כראוי? ובכלל, כמה כסף הוציאה עד כה ועתידה עוד להוציא עיריית אשדוד מתוך כספי הציבור על מנת לפצות נהגים?

כבר ביום רביעי כתבנו ב״אשדוד היום״, כי בשנים האחרונות, טרם חזינו בחבר מועצה מטעם הקואליציה, שמוציא הודעה פומבית כזו מטעמו. על כן, ההודעה שקיבל נכט ובה דרישה לפנות את משרדו בעירייה לא לחלוטין הפתיעה אותנו.

להלן ההודעה של נכט מיום רביעי, 12/2/20, כלשונה

נהגים באשדוד שימו לב,

במסגרת פרוייקט ה-ReWay על ציר הרצל, הוחלפו אבני השפה לאבנים עם שפה חדה. כתוצאה מכך, ישנם נהגים שנתקלו באבני שפה, ועקב כך נגרמו להם פנצ׳רים.

אם גם אתם סבלתם מהתופעה, ניתן להגיש לעיריית אשדוד בקשה לפיצוי על הפנצ׳יר.

עליכם לפנות למוקד 106 של עיריית אשדוד בטלפון *10681 ולהסביר את פרטי האירוע. בסוף השיחה תקבלו מס׳ פנייה.

צרפו לבקשה שלכם את המס׳ הפנייה מהמוקד, תיאור פרטי האירוע ואת הקבלה של תיקון הפנצ׳ר.

את הבקשה צריך להגיש לאגף ביטוחים בקומה 3 בבניין העירייה או למייל הבא: [email protected]

נהיגה זהירה ובטוחה לכולם!

Внимание водителей Ашдода,

В Рамках проекта "ReWay", на проспекте Герцль были заменены бордюрные камни на камни с заострённым углом. В связи с этим, в результате трения с камнем у некоторых водителей оказалось пробитым колесо.

Если это произошло с вами, то вам полагается компенсация от муниципалитета.

Вам надо обратиться по телефону 106 или *10681 и сообщить о случившимся. По окончанию разговора надо взять номер обращения.

Вашу просьбу о компенсации подавать на 3 этаже муниципалитета в страховом отделе или отправлять на электронную почту: [email protected]
К просьбе приложить номер обращения в 106, описание происшествия и кассовый чек оплаты ремонта пробитого колеса.

Желаем вам безопасных дорог!

2 תגובות

  1. עוד אחד שמברבר את עצמו לדעת…ולא עושה כלום תכלס…

  2. דימיטרי אזולאי

    הוי מעט,מעט, אתה תמים או סתם טמבל?
    הוזהרת שהאמבטף לסרי באמצעות הפודלים שלו לא יתנו לך להרים ראש. זה רק היה עניין של זמן עד שיצאו תירוץ לשלוח אותך קיביני.
    צא לאופוזיציה ותילחם!!! אל תהיה אפס נובח ולא נושך. בר אולפן הי חסרת חוליות שעושה בעיוורון מה שחברי הזבל מורה לה. היא םודלית ביצית מזל חרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.