הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > משפטי > אלי לחמני: "נמשיך בכל דרך- ציבורית ומשפטית- לבטל את ההחלטה האומללה בעניין העברת ילדי החינוך המיוחד"

אלי לחמני: "נמשיך בכל דרך- ציבורית ומשפטית- לבטל את ההחלטה האומללה בעניין העברת ילדי החינוך המיוחד"

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

אתמול (שלישי), התקיים דיון בבית הדין לעניינים מנהליים בנושא העתירה שהוגשה על ידי עו"ד יוסי בן דיין בקשר לגני הילדים לילדי החינוך המיוחד

ד"ר אלי לחמני, המועמד לראשות העיר, הוביל ביד רמה את המהלך לשפר את תנאי הילדים והעלה את הנושא לסדר היום במועצת העיר ואף הוביל את העתירה מטעמו.

שוחחנו עמו בנוגע לרשמיו לאחר הדיון אתמול בבית הדין, והוא השיב:

"היום אחר הצהריים הגענו אל בית הדין לעניינים מנהליים, זאת בהמשך לעתירה שהוגשה על ידי עו"ד יוסי בן דיין ועו"ד ליטל אמזלג – בקשר לגני הילדים עם הצרכים המיוחדים.

זהו תהליך ארוך ומייגע, שלצערי נעשה על גב הילדים. אף שראש מינהל החינוך אריה מימון הצהיר בבית המשפט שאם הייתה ברירה אחרת או אז היו משאירים את הגנים באותו מקום. לצערנו, עיריית אשדוד החליטה לפגוע בילדים שהכי קל לפגוע, באוכלוסיה החלשה.

למרות הקושי הרב של התמודדות מול מערכת משומנת הצלחנו לגרום לעירייה להתחייב לתקן ולהתאים את כל המקומות החדשים לכל צרכי הילדים ולבטל את ההחלטה על העברת הגנים לתוך בתי הספר ב-4 גנים מתוך ה-9.

אני רוצה להודות לעו"ד יוסי בן דיין ולעו"ד ליטל אמזלג על המאמצים הגדולים וההישג חסר התקדים. להציל ילדים זוהי זכות! זוהי השליחות של כולנו!

נכון, הדרך עוד ארוכה ואנו נמשיך בכל דרך – משפטית וציבורית – לבטל את ההחלטה הקשה והאומללה בכל הגנים ולא רק בארבעה".

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים