הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אליפות במשחק מטקות-יש דבר כזה בכלל?

רעש הכדור על המטקות בחופי הים הפכו לצליל המזוהה עם חופש, נופש וכיף. אז מי חשב בכלל, לערוך אליפות במשחק המטרות? זה התחיל לפני 6 שנים, עם משוגע לעניין המטקות, שמו אורן בן חמו. יוזמה ייחודית איתה פנה לרשות הספורט העירונית בה הוא מציע לקיים את אליפות במטקות. כן יש דבר כזה. מאז, זה רק מתפתח וגדל.

הרבה מאיתנו לא ממש עוקבים אחר תהליך ההתפתחות שעבר ענף המטקות בשנים האחרונות, לרובנו זכורים הימים שהמטקות היו עם דגל ישראל, עשויות עץ שרובו ספוג מים מכדורים שנכנסו לים. היום, ענף המטקות עבר מהפיכה ומטקות עשויות מחומרים מדעיים ומגיעים למחירים של מאות ואלפי שקלים… כן מטקות.
יש מטקות להגנה ומטקות להתקפה, יש כדורים קשיחים וכדורים רכים והפלא ופלא זה כבר מזמן לא רק משחק של גברים. חוף הקשתות הוא המגרש הביתי של המקצוענים המקומיים והאיזוריים, מדובר באימונים יומיים מפרכים הכוללים ביגוד מיוחד וכמובן… מטקות מיוחדות.
בחורף, כשיש רוחות משחקת החבורה באולמות כדורסל, על פרקט. כלום לא עוצר בעדם, אפילו לא איתני הטבע.
השנה תתקיים האליפות הארצית ביום שישי, 16.8.19 בחוף הקשתות ועפ״י הצפי הולכת להיות מטורפת.
יורם אסרף – מנכ״ל רשות הספורט: רשות הספורט מלווה זו השנה השישית את היוזמה המדהימה של טורניר המטקות הארצי, מדובר באירוע צבעוני ושמח, מלא בהפתעות ובאנרגיות חיוביות ואנו ממליצים לכם להגיע לבילוי של שישי בצהריים בחוף הקשתות, חגיגת קיץ אמיתית על כל המשתמע.

צילום: דודו קקון


צילום: דודו קקון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.