הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אליפות אשדוד לבתי ספר יסודיים באתלטיקה קלה

היום (שלישי), החל משעות הבוקר החל המחזור הראשון מבין שניים באליפות אשדוד באתלטיקה קלה לתלמידי בתי הספר היסודיים בעיר אשדוד, בהשתתפות 24 בתי ספר

מזה למעלה מעשרים וחמש שנה, מתקיימת בעיר אשדוד תחרות אתלטיקה קלה לבתי ספר יסודיים במקצועות: קפיצה לגובה, קפיצה לרוחק, הדיפת כוח, ריצת 60 מטר ומירוצי שליחים לבנים ובנות בהם משתתפים כ- 16 ילדים מכל בית ספר וכ- 400 ילדים מבתי הספר היסודיים בעיר.

אליפות האתלטיקה ידועה ומוכרת לרבים מתושבי העיר שהיוו בעצמם מתחרים ומתאמנים בצעירותם לקראת התחרות בין בתי הספר והופכת לפופולארית, מסודרת למופת ואיכותית זאת ועוד- השנה, זו הפעם השנייה שמתארח בתחרות בית הספר שדות יואב מהמועצה האזורית יואב.

האירוע מתקיים מידי שנה בהפקת הרשות העירונית לספורט באשדוד בניהולו והנחייתו של סמנכ"ל הרשות מר בני חזקיה, שאמר: "אשדוד היא מבין הערים היחידות שמקיימת תחרות שכזו מעל ל-30 שנה. הילדים מאוד אוהבים את  זה ומתאמנים לקראת התחרויות מידי שנה. יש באליפות מקצועות שלא מתחרים בהם בבתי ספר יסודיים. אנחנו מגלים פה כשרונות אתלטיים של כל ילד ומפנים אותם לאגודת האתלטיקה שמקדמת את המצטיינים ומפתחת את הספורטיאים הטובים בעיר שלנו כבר מגיל מאוד צעיר".

ניצן יעקב המפקח של משרד החינוך הגופני במחוז דרום: "זו מסורת מבורכת וחשובה בעינינו. אתלטיקה זה הבסיס של כל ענפי הספורט. היום בישראל זה תחום הולך ונעלם ויש כאן ערך הרבה יותר גבוה מספורט שלרוב מתקשר למשחקי כדור, תחרויות ספורט טהורות עם ערך ספורטיבי אמיתי. זה בעיניי מקדם את המטרה האמיתית שלנו שכל אחד יעסוק בספורט כאורח חיים בריא".

 

יורם אסרף מנכ"ל רשות הספורט  העירונית: " ליבי מתמלא מהמראה הססגוני של ילדי אשדוד עם המורים לחנ"ג העוסקים במקצועות ספורט שהולכים ומתמעטים האתלטיקה" אנחנו נמשיך לפעול להחדרת הספורט מילדי הגנים בתי הספר היסודיים ובתיכונים נשנה את התפישה שהספורט לא מהווה חלק מבחינות הבגרות כערך חשוב של אורח חיים בריא הנלמד ומובא לספסל הלימודים להנחלת תרבות ספורט. לבני חזקיה שהגיע מתחום החינוך ישר כוח על הכנה השנתית וההפקה המכובדת".

 

משה בוטראשוילי הממונה על הספורט ומשנה לראש העיר: "אני שמח מאד לראות איך הספורט בעיר מגיע לילדים השומרים על בריאותם בפעילות ספורט ואני מודה למנכ"ל הרשות וסמנכ"ל הרשות על הפעילות המוצלחת. נמשיך לעשות למען הציבור בתחום הספורט".

*קרדיט צילום: חנבו תקשורת.

אולי תתעניין ב...

מנכ״ל אסותא עם תחזית אופטימית לקראת פסח

מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד ד"ר ארז ברנבוים בתחזית אופטימית לחג הפסח: "בקצב הזה תוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.