הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אלימות במגרש הכדורגל: אב ובנו תושבי אשדוד נעצרו לחקירה

משטרת ישראל, והיחידה למניעת אלימות בספורט שהוקמה לשם כך במשטרה, פתחו בחקירת מקרה אלימות שארע בסוף השבוע האחרון במהלך משחק הכדורגל שנערך בעיר אשדוד.

בעקבות המקרה, הזדקק המתלונן לטיפול רפואי שכלל תפרים בסמוך לעינו. אב (57) ובנו (20) תושבי אשדוד נעצרו לחקירה במהלכה קשרו עצמם לאירוע. בית המשפט הורה על הרחקתם ממגרשי הכדורגל עד סוף העונה הנוכחית. חקירת המשטרה נמשכת.

חקירת המשטרה נפתחה ביום שבת לאחר משחק הכדורגל בליגת העל בין קבוצות מ.ס אשדוד והפועל חיפה. המתלונן, כבן 67, התלונן בתחנת המשטרה ולדבריו במהלך המשחק עת ישב ביציע הכבוד של הקבוצה המקומית, הותקף על ידי שני חשודים אוהדי הקבוצה גם כן. כתוצאה מתקיפתו נזקק המתלונן לטיפול רפואי שכלל תפרים בסמוך לעינו ככל הנראה לאחר שהוטח אגרוף לפניו.
בעקבות תלונתו של זה, עוכבו למחרת לחקירה בתחנת המשטרה אב ובנו תושבי אשדוד בחשד למעורבות במעשה. בחקירתם קשרו עצמם השניים לאירוע אך טענו כי הם אלו שהותקפו תחילה על ידי המתלונן. בסיום חקירתם החשודים נכלאו ואתמול, שני, הובאו השניים בפני בית המשפט שהורה על שחרורם בתנאים מגבילים והפקדת ערבות כספית. כמו כן, הורה בית המשפט באשקלון על הרחקתם של האב ובנו ממגרשי הכדורגל בכלל עד לסוף עונת המשחקים הנוכחית.

במשטרה ציינו כי חקירת האירוע טרם הסתיימה וכי צפויים להיחקר מעורבים נוספים. כמו כן הוסיפו וציינו כי – "פעילות היחידה למניעת אלימות בספורט, בכלל, ומשטרת ישראל, בפרט, תימשך על מנת להבטיח לציבור ביטחון מלא במגרשי הספורט ובסביבתם. אנו נפעל באופן יצירתי כל העת על מנת להשיג מטרה זאת ולהביא את אלו שיבחרו בדרך האלימה, וזאת המסכנת את האזרח הנורמטיבי, לדין".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.