הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אלון חסן תובע את מנכ״ל הנמל מר יצחק בלומנטל על סך חצי מיליון שקלים

אלון חסן הגיש היום (רביעי), באמצעות עורך דינו עו״ד חן הולנדר, תביעת לשון הרע כנגד מנכ״ל נמל אשדוד מר יצחק בלומנטל וכן כנגד עיתון ״דה-מרקר״ והכתבת טלי חירותי-סובר. התביעה הוגשה בבית משפט השלום באשדוד על סך חצי מיליון שקלים.

מי שחשב שאלון חסן נעלם מהזירה הציבורית מוזמן לחשב מסלול מחדש. חסן, אשר כיהן בתפקיד יו״ר ועד העובדים של נמל אשדוד במשך שנים והצליח להוביל את הנמל ועובדיו להישגים משמעותיים בתחום יחסי העבודה בין הנהלת הנמל לעובדיו, ממשיך לנהל את מאבקו האישי כנגד כל מי שפגע בשמו הטוב. הפעם, מדובר בתביעת לשון הרע על סך חצי מיליון שקלים.

נזכיר, כי בערב חג הפסח בשנת 2018, זוכה אלון חסן זיכוי מוחלט, חד משמעי ומטהר מול מעל 300 סעיפים אשר הוגשו כנגדו והתבררו בבית המשפט כעורבא פרח. חסן נלחם כאריה על חייו וזאת במקביל להיותו חבר מועצה פעיל וזכור לטובה על ידי תושבי העיר, שזכו לחוס בצילו במאבקים לא פשוטים מול ראש העיר והנהלת העיר. לא מעט תושבים כבר מתגעגעים לימים הטובים, שבהם היה להם נציג משמעותי במועצת העיר לפנות אליו, לשתף, לקבל עצה טובה ולצאת למאבקים במידת הצורך.

כפי העולה מכתב התביעה, עיקר התביעה נסובה סביב כתבה שפורסמה בעיתון ״דה-מרקר״ בתאריך 10/3/19 ובמהלכה מתראיין מנכ״ל הנמל בנושאים שונים, הקשורים לנמל אשדוד ובין היתר, לטענת התביעה, מסר פרטי מידע שקריים, זדוניים ומוטעים לכאורה כנגד אלון חסן. ככל העולה מהתביעה הדברים נאמרו, לכאורה, במטרה לצייר את חסן כמי שניצל את מעמדו ותפקידו כיו״ר ועד העובדים וכמי שפגע במנכ״ל הנמל וגרם לו לעזוב את הנמל.

במכתב התשובה למכתב ההתראה שנשלח למנכ״ל הנמל, מר יצחק בלומנטל, נכתב על ידי עורך דינו עו״ד ירון קוסטליץ, כי הדברים כלל לא נאמרו על ידי מר בלומנטל וכן מימילא דין הנטען במכתב להידחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.