אלון חסן מבקש "צו עשה זמני" לחזרתו לנמל אשדוד

אלון חסן באמצעות ההסתדרות הלאומית בפנייה דחופה לבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע

בפנייתו, מבקש חסן  "צו עשה" זמני לחזרה לנמל אשדוד

כך כתב חסן במכתבו:

"הנהלת נמל אשדוד חוששת, כי חזרתי לנמל תפיח בקרב העובדים תקווה חדשה למאבק אמיתי על זכויותיהם"
אלון חסן, שזוכה באופן מוחלט רק לפני שבועיים פנה הבוקר באמצעות ההסתדרות הלאומית לבית המשפט בבקשה למתן צו עשה זמני שיורה לחברת נמל אשדוד בע"מ לאפשר לו להיכנס באופן מיידי לנמל.
בפתח הפנייה לבית הדין בבאר שבע כתב חסן :
1. " ארבע שנים לאחר 'מחול שדים' סביב המבקש, על לא עוול בכפו, לאחר מסע ייסורים מתמשך והאשמות שווא שמקור חלקן בהנהלת המשיבה [החל בחקירות סמויות וגלויות; מעצר מתוקשר; הגשת כתב אישום על ידי הפרקליטות וכלה בהליכים משפטיים ממושכים] ֻז ָּכה המבקש מכל העבירות המיוחסות לו, בפסק דין מפורט ומנומק היטב של בית המשפט המחוזי בבאר-שבע, (כב' השופט יואל עדן).

  1. מצופה היה, כי נוכח זיכויו המוחלט והמהדהד של המבקש מכל האישומים, לאחר תקופה ממושכת בה הושעה (שלא כדין יש לומר) ממקום העבודה ששימש לו כבית משך כ-25 שנה, תקבל המשיבה את המבקש חזרה 'בזרועות פתוחות', תוך התנצלות על ההליך המביש והקלוקל במסגרתו הושעה, ועל הסבל שנגרם לו משך 4 שנים. " בהמשך הדברים מאשים חסן את הנהלת נמל אשדוד, כי היא פועלת באופן שאינו תמים כלל, בחוסר תום לב בניגוד לדין ובניגוד להוראות החלות על הצדדים, על מנת למנוע את שובו של המבקש לעבודה בנמל. כל זאת מתוך חשש כי חזרתו של מי שכיהן יו"ר ועד עובדי הנמל במשך שנים, תפיח מחדש תקווה ל1300 עובדי הנמל לשמירה והגנה על זכויותיהם. עוד מאשים חסן כי הנהלת הנמל פועל יד ביד עם ההסתדרות הכללית וזאת מתוך חשש של השניים יוביל לאיבוד אמון מלא של עובדי הנמל בהסתדרות הכללית. חסן מדגיש כי זיכויו המלא מחייב את חזרתו המיידית לעבודה ללא כל דחייה. " משזוכה המבקש מכל האישומים המיוחסים לו – תקופת ההשעיה תמה, ויש להשיבו לעבודה מיד"
    

לפיכך פונה חסן לבית הדין ומבקש :

"בית הדין הנכבד מתבקש בזאת על ידי המבקש, אלון חסן,  לעשות שימוש בסמכות הנתונה לו [מכוח ס'29 בחוק בית הדין לעבודה תשכ"ט – 1969 וס' 129 בתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין) תשנ"ב – 1991], ולהורות על מתן הסעדים המבוקשים:
א. להורות, כי השעיית המבקש מעבודתו בנמל – בטלה.
ב. להורות, כי על המשיבה להחזיר ולאלתר את המבקש לעבודה בנמל אשדוד. ג. להורות כי המבקש רשאי, כמו כל עובד אחר, לאחר ביטול השעייתו לצאת ולהיכנס בשערי הנמל ללא כל הגבלה."
הפנייה לבית הדין היא באמצעות באי כוחו: עו"ד פז מוזר, עו"ד מיכל רובינשטיין-נגרי, ועו"ד תהילה קייסרמן, משרד עו"ד ליבליך מוזר ועו"ד בטי מצר לוי.

אולי תתעניין ב...

תאונת דרכים קשה ברחוב יצחק הנשיא. 2 פצועים פונו

הבוקר (ראשון), בשעה 09:53 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על תאונת דרכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים