הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אלון חסן דורש פיצוי של 300,000 ₪ ממנכ״ל הנמל בלומנטל בגין טענות לפרסום לשון הרע

אלון חסן, מנהיג העובדים של נמל אשדוד (לשעבר), באמצעות עורך דינו עו"ר חן הולנדר, שלח מכתב התראה למנכ"ל נמל אשדוד יצחק בלומנטל, טרם נקיטת הליכים משפטיים בגין פרסום לשון הרע, דיבה ושקרים כנגד אלון חסן.

חסן מוכיח לנו שוב ושוב, שהראש שלו לא מפסיק לחשוב ואם להגיד בעדינות, האיש לא נשאר חייב לאף אחד. חסן ידוע, כמנהגי העובדים הבלתי מעורער בנמל אשדוד. מאז עזיבתו של חסן, נאלצים העובדים להתמודד עם גזירות חדשות לבקרים, כאשר בקרב חברי הוועד הנוכחי, רבים סוברים, כי לא קיים הכוח הדרוש בכדי להילחם במערכות הסבוכות.

לפני כשנה, ערב חג הפסח, יצא חסן "מעבדות לחירות", כאשר פורסם פסק דינו, בו הוא זכאי זיכוי טהור לחלוטין מכל אשמה בה הואשם מתוך כ-300 הסעיפים שהוגשו כנגדו. מדובר באחד מההליכים המשפטיים המעניינים והמרתקים שידעה המערכת המשפטית במדינת ישראל אי פעם, כזו שהוכיחה באופן חד משמעי, כי יש שופטים בישראל.

אתמול (רביעי), שלח אלון חסן באמצעות פרקליטו עו"ד חן הולנדר, מכתב התראה טרם תביעה למנכ"ל הנמל יצחק בלומנטל, בגין טענה לפרסומים כוזבים כנגד חסן.

במכתב נכתב, כי עם התייחסותו של בלומנטל לחסן והעלאתו לסדר היום הציבורי בהקשר השלילי כפי שפורסם בכתבות, יש בהם כדי לפגוע באופן קשה ביותר בחסן ובאופן שלא ניתן לכמת בשלב זה.

הסכום המבוקש כרגע מבלומנטל עומד על 300,000 ₪.

מנכ״ל הנמל מר יצחק בלומנטל טרם העביר את תגובתו נכון לכתיבת שורות אלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.