אלון חסן בשידור ב-103FM:""הרגשתי שיצאתי ממצרים לחופשי בפסח הזה. עברתי הרבה מאוד ולא כולם אלון חסן"

הבוקר, שוחח יו"ר עובדי הנמל לשעבר וחבר מועצת העיר, אלון חסן, עם השדרן יואב לימור בערוץ 103FM.

בשידור, אמר חסן: "הרגשתי שיצאתי ממצרים לחופשי בפסח הזה. עברתי הרבה מאוד ולא כולם אלון חסן".

הבוקר, שוחח יו"ר עובדי הנמל לשעבר וחבר מועצת העיר, אלון חסן, עם השדרן יואב לימור בערוץ 103FM.

בריאיון ראשון לרדיו 103FM סיפר חסן על הדברים שנאלץ לעבור בשל החקירות והמשפט הארוך; על המשטרה; ועונה על שאלת השאלות: האם יחזור לנמל?

 

אלון חסן – זכאי

השופט יואל עדן קבע, כי פעילותו של אלון חסן בנמל אשדוד לא הייתה תוך ניגוד עניינים או מרמה. חסן התראיין הבוקר לראשונה בתכניתו של יואב לימור והגיב להאשמות שספג מאמצעי התקשורת: "זהו חג חירות שמח מאוד עבורי, חגגתי שמחה כפולה. הכל קרה באופן מאוד סמלי והרגשתי שיצאתי ממצרים לחופשי. צוירתי בתור ראש הפשע הגדול ביותר בישראל וזוכיתי מכל אשמה. אולי הגיע הזמן שהתקשורת תעשה חשבון נפש עם עצמה ותפסיק לשפוך דם של חפים מפשע. בזכות התקשורת נוצרה נגדי אווירה קשה ומכפישה, הגדרנו את התיק הזה בבית המשפט כ'תיק תקשורת' כשכל התיק התבסס על תחקירים עיתונאים ללא עובדה אחת נכונה. התקשורת ניצלה את כוחה העצום לרעה ובכך פגעה בחף מפשע. במקרה שלי יצאתי נקי, כי עמדתי מולה בלי פחד אבל לא כולם אלון חסן ולא כולם מסוגלים לעמוד בזה. אני מכה כעת על חטא היוהרה שלי מכיוון שלא הצטנעתי בחיי, שילמתי על כך מחיר אך אין לכך שום קשר לעבודתי בנמל".

 

"עצוב לי מאוד על המשטרה", הוסיף: "תפקידה של המשטרה לתפוס עבריינים. במקרה שלי המשטרה התנהגה כעבריינית, לא מעט מהשוטרים ממש ניצלו את כוחם כדי להפיל אותי. ממש עבריינים בראשות החוק". על סרטון עברת הדולרים עם רונאל פישר סיפר: "כנראה שיש לי השגחה עליונה ולמרות שישנם נוכלים קיבלתי את הכוחות לעמוד מולם. בפרשת פישר הוכחתי את טענותיי מעבר לכל ספק. חשפתי פרשות מהמושחתות ביותר במדינת ישראל כשהצגתי את המכונה המשומנת של רונאל פישר. כשאעיד במשפט אני אשים את החותמת שתסיים את הסיפור. הלכתי עד הסוף עם האמת שלי, כי האמנתי במערכת המשפט בישראל אך הפרקליטות והמשטרה ניסו להלך אימים על השופט. ניסו להלך עליו אימים אך הוא הדף את כולם באומץ לב והתייחס לראיות בלבד. היו נגדי מעל 300 סעיפי אישום ויצאתי נקי בכולם".

 

"אני לא חושב שיש עוד מישהו שמסוגל להתמודד עם מה שעברתי", והוא פירט: "במשך חמש שנים קמתי בכל בוקר לידיעה חדשה בעיתון בענייני עם הדלפות מחדר החקירות באופן מגמתי ושקרי. הכפישו ואותי וציירו אותי כראש ארגון הפשיעה בישראל. כשנעצרתי עצרו לי את כל הכספים שהיו סביבי, אילו משפחתי לא הייתה מסייעת לי כלכלית הייתי קורס. ההר לא הוליד עכבר אלא ג'וק, זה לא הגיוני שדבר כזה קורה, אנשים יצטרכו לעשות חשבון נפש. שמעתי שישנם אנשים ששוקלים להגיש ערעור בפרשה, הגיע הזמן שהפרקליטות תעשה עם עצמה חשבון נפש ותבצע ניקיון פסח יסודי שיעיף ממנה את כל החמץ. אסור שהם ישתמשו בכוח שלהם כנגד אנשים פשוטים. אם יוגש ערעור נגדי הפרקליטות תחטוף מכה נוספת".

האם מתכנן חסן לשוב לנמל אשדוד?

כשנשאל על ידי יואב לימור אם הוא רוצה לשוב לנמל אשדוד כעת השיב: "עדיין לא גיבשתי דעה בנושא. אני אצטרך לקבל את הסכמת אשתי שעומדת על כך שלא אשוב לשם. יש כמה דברים שאשקול לבצע מחדש במידה ואשוב לתפקידי. כעת אני עוד כועס, איך אוכל לסלוח לכל מי שתקף אותי בצורה כה חמורה אחרי שניסה להרוס את חיי ואת שמי הטוב? אני קורא לכל האזרחים- אל תרוצו לבצע עסקאות טיעון מתוך לחץ ופחד. מי שחף מפשע צריך להילחם על חפותו והאמת תנצח".

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

מונית עלתה על מדרכה ופגעה בבית קפה לה-בריוש

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לרחוב רוגוזין באשדוד בעקבות דיווח שהגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים