אלון חסן: "אין מנהיגות לא בנמל ולא בהסתדרות"; אדרי: "של נעליך"

הבוקר, התראיין חבר המועצה אלון חסן ברשת ב', בתכנית של "קלמן וליברמן", אודות הכוונה של הפרקליטות להגיש ערעור כנגד זיכויו המהדהד לפני מספר שבועות

חסן דיבר בצורה רהוטה, קולחת, חופשית. ניתן לראות בנקל, כי חסן מאמין בכל דבר שהוא אומר ומדבר רק מנימי נפשו ועל כן, לא דרושה לו שום היערכות מוקדמת.

וכך אמר חסן:

"כששומעים שאלון חסן אוטוטו חוזר לנמל, אז פתאום אנשים נלחצים. זו שערורייה. חבל שלא התעוררו קודם. היום, אין מנהיגים לא בוועדי הנמל ולא בהסתדרות וזה לא היה אף פעם ככה. מעולם לא הורשעתי בביזיון, לא ברחתי מבית משפט אף פעם. אני לא יודע מה הם חשבו שהם עשו אבל הם בחרו לעשות את הדבר הקל ביותר וזה לברוח. במדינת ישראל, יש עוד הסתדרויות וכדאי לבדוק אלטרנטיבות. הגיע הזמן לבחון אלטרנטיבות אחרות".

האם אתה מתכנן לחזור להיות יו"ר וועד העובדים בנמל אשדוד?

"אני רוצה להיכנס לנמל. אתה מאמין שעדיין לא נותנים לי להיכנס לנמל? אני זכאי מוחלט ולא מרשים לי להיכנס לנמל שזה מביש. לא מכיר מקרה כזה נוסף במדינה".

באיזו טענה הם מונעים את כניסתך לנמל? בנציבות שירות המדינה מצדדים בדעתך והאחראי על המשמעת שם אפילו כתב מאמר המפרט מדוע כן צריכים לאפשר לך להמשיך את חייך כסדרם.

"רק בגלל שאני אלון חסן. אתמול העלה פוסט ישראל כץ ואיש לא יכול להגיד שאנחנו חברים אבל גם הוא מבין שבשביל לסגור הסכם טוב לכולם, צריך מנהיגות וכנראה גם הוא מבין שאין מנהיגות לסגור הסכם לא בהסתדרות ולא בוועדים".

הפוסט אשר העלה שר התחבורה מר ישראל כץ לפני מספר ימים בנושא:

אבי אדרי/ האחראי על התחבורה מטעם ההסתדרות הכללית עלה לשידור מיד לאחר אלון חסן והשיב על הדברים:  

האם אין מנהיגות?, נשאל אדרי

"תאטרון האבסורד זה הריאיון של אלון חסן. כרגע, יש תיק ערעור פלילי נגדו בבית המשפט שעומד נגדו (השדרן מזכיר שחסן זוכה מכל אשמה). אותו חסן, זורק אבנים על ההסתדרות הכללית ואומר שהיא חלשה. זו ההסתדרות שהביאה העסקת חובה לאנשים עם מוגבלויות, העלתה את שכר המינימום, פרשה חסותה על הנכים בישראל. העומד בראשה, שחסן טוען שהוא חלש, ב-4 שנים הבאנו ביטחון תעסוקתי לעובדי הנמלים, הגנה על השכר ועל הפרמיה, תשתיות לנמלים ועל זה הבנאדם שזורק אבנים על ההסתדרות (חסן) של נעליך מעל רגליך כאשר אתה מדבר על ההסתדרות".

 

התמונה לקוחה מתוך ריאיון של חסן בערוץ 2, ערב זיכויו בדין

 

 

אולי תתעניין ב...

עקב גל החום במד״א מזהירים: לא שוכחים ילדים ברכב

צוותי מגן דוד אדום טיפלו עד כה ב-124 בני אדם בכל רחבי הארץ, שסבלו ממכת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים