הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > מעשים טובים > איריס כהן היא היולדת ה-1000 בבית החולים בעיר

איריס כהן היא היולדת ה-1000 בבית החולים בעיר

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

איריס כהן בת ה- 31 מאשדוד היא היולדת ה – 1000 בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. איריס ילדה אתמול (30.12) את בתה ה – 7 וקיבלה את התואר המכובד.

מנהל אגף גינקולוגיה ומיילדות, פרופ' מוטי פנסקי, בירך את איריס ואמר כי "חציית רף 1000 היולדות בחודשיים הוא מעל ומעבר למה שציפינו כשיצאנו לדרך. זהו יום חג ונקודת ציון עבור אסותא אשדוד. חשוב להזכיר את הצוותים הרפואיים שעשו לילות כימים והתגייסו בשעות לא שעות בכדי לתת את הטיפול המקצועי והאישי הטוב ביותר. אנו נדאג לשמור על סטנדרט זה".

איריס שקיבלה זר פרחים ותעודה על היותה היולדת ה –  1000 במספר מספרת כך:  "אני מופתעת מהמחווה המרגשת, לא ציפיתי. תמיד רציתי ללדת קרוב לבית ועכשיו זה התגשם בלידתי ה – 7. אני רוצה להודות לכולם על הטיפול המסור והאכפתי. הייתה לי לידה מדהימה והרבה הודות למיילדת צופיה ולכל הצוות".

בבית החולים פועלים 8 חדרי לידה, ולרשות היולדות 36 מיטות אשפוז במחלקה, כאשר שליש מהחדרים הינם חדרים יחידים והיתר חדרי אשפוז זוגיים ועד 3 בחדר. מחלקת היילודים קולטת את כל התינוקות שנולדים בבית החולים, תוך מתן אפשרות לקיום ביות מלא או חלקי בחדרי האשפוז, על פי רצונה של האם. במחלקה ניתן למצוא גם 15 מיטות בפגיה ובטיפול נמרץ יילודים.

מנהל  חדרי לידה, ד"ר יוסי טובבין מציין "חציית רף 1000 היולדות בתקופה קצרה יחסית, מעיד על האמון שנותנות בנו תושבות אשדוד והסביבה. אנו נעשה את הטוב ביותר בכדי להמשיך ולהצדיק אמון זה".

בבית החולים אסותא ציינו, כי כמות המבקרים והמטופלים שפוקדים את שערי בית החולים הפתיעה אף אותם. מאז פתיחת אגף גינקולוגיה ומיילדות הגיעו 1000 נשים הרות מכל רחבי הארץ ללדת באסותא אשדוד ונולדו כ – 1030 תינוקות. מפתיחת המיון ב- 7 לנובמבר טופלו כ – 15,000 איש בכל מגוון הטיפולים.

בתמונה: מימין לשמאל: חנה קסטן, מפקחת אגף גינקולוגיה ומיילדות, איריס כהן, ד"ר יוסי טובבין, מנהל חדרי לידה

קרדיט צילום: דוברות בית החולים.

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים