איריס כהן היא היולדת ה-1000 בבית החולים בעיר

איריס כהן בת ה- 31 מאשדוד היא היולדת ה – 1000 בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. איריס ילדה אתמול (30.12) את בתה ה – 7 וקיבלה את התואר המכובד.

מנהל אגף גינקולוגיה ומיילדות, פרופ' מוטי פנסקי, בירך את איריס ואמר כי "חציית רף 1000 היולדות בחודשיים הוא מעל ומעבר למה שציפינו כשיצאנו לדרך. זהו יום חג ונקודת ציון עבור אסותא אשדוד. חשוב להזכיר את הצוותים הרפואיים שעשו לילות כימים והתגייסו בשעות לא שעות בכדי לתת את הטיפול המקצועי והאישי הטוב ביותר. אנו נדאג לשמור על סטנדרט זה".

איריס שקיבלה זר פרחים ותעודה על היותה היולדת ה –  1000 במספר מספרת כך:  "אני מופתעת מהמחווה המרגשת, לא ציפיתי. תמיד רציתי ללדת קרוב לבית ועכשיו זה התגשם בלידתי ה – 7. אני רוצה להודות לכולם על הטיפול המסור והאכפתי. הייתה לי לידה מדהימה והרבה הודות למיילדת צופיה ולכל הצוות".

בבית החולים פועלים 8 חדרי לידה, ולרשות היולדות 36 מיטות אשפוז במחלקה, כאשר שליש מהחדרים הינם חדרים יחידים והיתר חדרי אשפוז זוגיים ועד 3 בחדר. מחלקת היילודים קולטת את כל התינוקות שנולדים בבית החולים, תוך מתן אפשרות לקיום ביות מלא או חלקי בחדרי האשפוז, על פי רצונה של האם. במחלקה ניתן למצוא גם 15 מיטות בפגיה ובטיפול נמרץ יילודים.

מנהל  חדרי לידה, ד"ר יוסי טובבין מציין "חציית רף 1000 היולדות בתקופה קצרה יחסית, מעיד על האמון שנותנות בנו תושבות אשדוד והסביבה. אנו נעשה את הטוב ביותר בכדי להמשיך ולהצדיק אמון זה".

בבית החולים אסותא ציינו, כי כמות המבקרים והמטופלים שפוקדים את שערי בית החולים הפתיעה אף אותם. מאז פתיחת אגף גינקולוגיה ומיילדות הגיעו 1000 נשים הרות מכל רחבי הארץ ללדת באסותא אשדוד ונולדו כ – 1030 תינוקות. מפתיחת המיון ב- 7 לנובמבר טופלו כ – 15,000 איש בכל מגוון הטיפולים.

בתמונה: מימין לשמאל: חנה קסטן, מפקחת אגף גינקולוגיה ומיילדות, איריס כהן, ד"ר יוסי טובבין, מנהל חדרי לידה

קרדיט צילום: דוברות בית החולים.

אולי תתעניין ב...

משחקי הכס של גבי כנפו- האם החלה עריפת ראשים בלשכת ראש העיר?

גורמים בכירים בעיריית אשדוד מסרו למערכת ׳אשדוד היום׳ מידע, לפיו קיימת אווירה עכורה מאוד בלשכת …

שינוי גודל גופנים