הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

איך לבחור אולם אירועים מומלץ?

מה יאפשר לנו לבחור את אולם האירועים המתאים, ההולם והרלוונטי ביותר? ובכן, מעבר לבחירה אינטואיטיביתמתוך הידיעה הגמורה שלנו של מה שנכון ומתאים לנו – אפשר להתייחס לפרטים אדמתיים שיכולים להראות אם מקום מסוים, מתאים לרצונות ולצרכים שלנו, ובאם לא.

מיקום מדויק ונאה

ראשית כל, נוכל לבדוק מיקום גיאוגרפי. כדי לבחור אולם אירועים מומלץ, אפשר לבדוק מה מתאים במיוחד. המילה המלצה, יכולה להוות "הצעה טובה במיוחד", או "אפשרות שאחרים החוו דעה טובה לגביה", וייתכן שהצעה טובה במיוחד, ואולם אירועים שאנשים ממליצים לגביו – הוא זה שנמצא במקום טוב.

מהו מקום טוב? אפשר לראות את זה מכל מיני זוויות.1. האם זה נגיש לכל מי שאנחנו רוצים להזמין?2. האם התחושה במקום הגיאוגרפי, מהדהדת את הוויב שאנחנו רוצים לחגוג? (אם לדוגמה, יש יערות, נחלים, שקט, עיצוב מסוים, וכיוצא בזה)3. האם אנחנו מתחברים למקום, אוהבים אותו, מרגישים "כן", לגביו?

כל אלו ועוד, יכולים לכוון אותו לעבר "המקום המומלץ", לעבר אולם אירועים "מומלץ", לצורך העניין – אם ליבנו באמת תר אחר מקום שכזה.

לבקר בשעות הפעילות הרצויות

שנית, המלצה מאיתנו – שיכולה להיות דיי נבונה, היא לבקר באולם בשעות שצפוי לעשות בו שימוש. כלומר, אם מדובר באירוע לילה – אז לבקר בשעות הלילה. אם מדובר באירוע למשך שעות רבות ביממה – אז לבקר במהלכן, לראות איך המרגש. כמובן, לכל אירוע האנרגיה שלו – אז כנראה יתבקש לסנן את מה שמתרחש באירוע באולם, ביום בו מבקרים – ולקבל את הרושם המדויק מאיך שהוא נחווה בשעות בו מבקרים. לקבל את הרושם הכללי, מבלי לחשוב על זה יותר מדי.

כמובן, שהאירוע שלנו יהיה אחרת מהאירוע הנוכחי.

מה העולם אומר?

ואם כבר שואלים על אולם אירועים מומלץ, איך לא נדבר על המלצות? מחברים, משפחה, קהילה, "לקוחות קודמים" ומה לא. מה אנשים חושבים על האולם? איך היה להם? האם הם נהנו? האם מרגיש להם שזו אפשרות טובה עבורנו? לקבל את הפרספקטיבה שלהם, אך לא לסמוך עליה – רק להרחיב את התפישה האישית שלנו בנוגע לזה. 

כספים, השקעות ותשואה על ההשקעה (מהלב)

יתרה מכך, הבא נדבר על תקציב. האם אולם האירועים מתאים למסגרת התקציב? מסגרת התקציב לא נועדה להגביל, אלא להכווין. כמה אנחנו רוצים להשקיע? הסכום אמור להיות ברור לנו. הסכום שאנחנו מרגישים לנכון להוציא, הוא גם ביטוי של האולם שאנחנו באמת רוצים למצוא. הסכום יכול להיות תוצאה של חישוב מנטלי, ויכול להיות תוצאה של החלטה מהלב. נניח, 20,000 ₪. ובאמת, יש אולם שאנחנו יכולים לסגור במסגרת תקציב זה. מדוע הלב אמר לנו את הסכום הזה? ובכן, כי יש אולם, שהלב מכוון אליו – והתקציב מתאים.

ואם הנעל מתאימה לרגל של הנסיכה… ייתכן שיש לנו מנצח. זוהי דרך מסוימת לכוון לעבר האופציה המתאימה לנו. יתרה מכך, תקציב יכול לעזור לנו להתנהל ולהבין עלויות. כמה להשקיע פר מנה, כמה כסף "להמליץ" לשים במעטפות, כמה אורחים להזמין, וכיוצא בזה.

כדי לבדוק איזה נעל מתאימה לנסיכה, או איזה אולם אירועים מומלץ באשדוד למשל מתאים למסגרת התקציב – אפשר כמובן לבצע השוואת מחירים. ללכת לאולמות שונים, לבדוק מה הוויב שלהם, מה מוצע בהם, איך האזור הגיאוגרפי מרגיש וכמה נוח להגיע לשם (מבחינת המוזמנים החביבים עלינו), וכמובן – מה הן העלויות. ללכת, לבדוק, להתרשם ולחזור עם תשובות.

הצעות מחיר אפשר לקבל מהנציגים במקום, אפשר לקבל במהלך שיחת טלפון, ואפשר גם מהאינטרנט. לדעתנו, הבחירה באולם אירועים מומלץ היא מהלב, ואחר כך היא מתיישבת באמצעות השכל. ועם זאת, בשלב השכל – יהיה נהדר להתנהל תקציבית נהדר.

צילום: freepik

אולי תתעניין ב...

אימה ברובע ו׳: לקח נערה בת 14 לביתו ואנס אותה

זוועה ברובע ו׳: בן 40 חשוד שלקח נערה בת 14 ואנס אותה בביתו ברובע ו׳ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.