אזרחים ותיקים יקבלו הנחה של 50% בכניסה למופעים והצגות במשכן לאומנויות באשדוד

דירקטוריון המשכן לאומנויות הבמה צפוי להתכנס מחר (שני), 29/4/19, וכפי הנראה, צפוי לאשר הנחה של 50% לאזרחים ותיקים בעבור כניסה למופעים.

בדו״ח הכספי של המשכן לאומנויות הבמה באשדוד ליום 31/12/2018, אשר הוכן על ידי רו״ח אלמקייס ושות׳, נכתב בסעיף באור תביעות משפטיות לדו״ח, כי הוגשה בקשה לאישור תביעה ייצוגית כנגד המשכן בעניין הנחות לאזרחים וותיקים בעבור הצגות. הדו״ח צפוי להיות מוגש מחר (29/4/19) במעמד ישיבת הדירקטוריון.

על פי הכתוב באור לדו״ח, בחודש נובמבר 2017, הוגשה בקשה לאישור תובענה כייצוגית לבית המשפט כנגד המשכן לאומנויות הבמה וכנגד תאטראות נוספים. עניינה של בקשת האישור היא בטענה של הפרה של חוק האזרחים הוותיקים בכל הקשור לאי מתן הנחה בשיעור של 50% לאזרחים ותיקים ברכישת כרטיסים להצגות תאטרון.

בתאריך 7 בפברואר 2019, אושרה פשרה, במסגרתה סוכם, כי המשכן יעניק במשך שנתיים, החל מחודש אפריל 2019, הנחה לאזרחים ותיקים בשיעור של 50% ממחיר כרטיס רגיל עד למכסה של 400 כרטיסים לכל מופע (כזה שאיננו מחייב במתן הנחה על פי חוק אזרחים ותיקים), כאשר שווי ההנחה יעמוד על סך 164,000 שקלים, בתוספת שכר טרחת עורך דין בסך 40,000 ש״ח בתוספת מע״מ וגמול למבקשת בסך 7,500 ש״ח.

אזרחים ותיקים אשר פונים למשכן בבקשה לממש את ההנחה ונתקלים במענה הסותר מידע זה, מתבקשים לפנות למערכת ״אשדוד היום״, במסגרת המייל האדום. הסודיות מובטחת.

אולי תתעניין ב...

ועידת השׁוּפוּנִי

כנס בתחום החינוך נערך היום (ראשון) במרכז ״כיוונים״ בעיר, ״וועידת חינוך״ קראו לה מארגניה. נצייין, …

2 תגובות

  1. אביטן דוד

    יש לנו מנוי להצגות במשכן וכאזרחים ותיקים משלמים את מלוא המחיר

  2. ברכה ואליעזר כהן

    רכשתי כרטיסים למופע ב 19.6 כשארגוב פגש את נינו רוסה בסכום של 120 שקלים לכרטיס כשביקשתי את ההנחה של 50 אחוז לאזרחים ותיקים נאמר לי שההנחה תקפה למופעים באמפי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים