הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אופיר לסרי, מס' 2 אצל לחמני: "אני פעיל ב-4 מערכות הבחירות האחרונות ומעולם לא ראיתי סחף חיובי לכיוון מועמד. לחמני הוא האיש"

מערכת הבחירות הזו מתאפיינת בעבודה מאומצת ברשתות החברתיות, אך מועמד שיזניח את פעילות השטח, בוודאי לא יגיע להישגים המיוחלים

עושה רושם, כי ארבעת המועמדים לראשות העיר – לחמני, גלבר, לסרי וכצנלסון – עושים מאמץ אדיר הן ברשתות החברתיות והן בשטח. זו הדר להצלחה, מבינים כולם, אינטרנט ושטח ביחד.

בשעה האחרונה, העלה עו"ד אופיר לסרי, מספר 2 ברשימתו של ד"ר לחמני, תמונות מרשימות מחוג בית שנערך השבוע בבית במרינה בעיר. בחוג הבית, התקבצו תושבי המרינה בעיקר, וביקשו לשאול את לחמני שאלות נוקבות אודות התכנון שלו לעיר כולה. ניתן דגש משמעותי על נושא החינוך בעיר והדרך לשפר אותו ולהוביל את ילדי העיר להישגים משמעותיים גם בצה"ל וגם באקדמיה.

 

להלן הפוסט במלואו:

 

"עשרות מתושבי המרינה התכנסנו בתחילת השבוע בביתו של שמעון ממן, תושב הרובע, לשמוע את משנתו של ד״ר אלי לחמני, הם שאלו שאלות נוקבות, קיבלו תשובות ברורות וענייניות, ובסוף המפגש מרביתם הביעו תמיכה.

המעניין הוא, כי בסוף כל מפגש או חוג בית כזה, ואנו מקיימים לא מעט כאלה, המגמה של המשתתפים, רובם אם לא כולם, היא להצטרף לאלי לחמני במלוא הכח, וכמי שהיה שותף ל- 4 מערכות בחירות וקצת מבין בדבר, אני יכול להעיד, כי מדובר בתופעה שמעידה על סחף שמורגש היטב בעיר אל אותו מועמד, ד״ר אלי לחמני וסיעת ׳אשדוד תנצח׳.

תודה גדולה מאוד לשמעון ממן על חוג בית מרשים ואיכותי לתושבי המרינה.

תושבים אשר מעוניינים לקיים מפגש כללי או אישי עם דר׳ לחמני מוזמנים ליצור קשר עם המטה (פעיל מ-09.00 עד 22.00) בטל: 077-5530092.

#ד״ר אלי לחמני לראשות העיר.
#סיעת ׳אשדוד תנצח׳ למועצת העיר".

הפוסט המלא מתוך עמוד הפייסבוק של אופיר לסרי:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.